
Автоматична машина для виготовлення паперових пакетів із крученою ручкою Sunhope Packaging
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 15 квітня 2026Автоматична машина для виготовлення паперових пакетів з крученою ручкою Sunhope Packaging
SBH450B-HD Повністю автоматична машина для подачі рулонів з паперовими ручками для покупок приймає як сировину рулонний папір, армований папір і паперовий скручений канат, одночасно завершуючи безперервний процес виготовлення паперових ручок, виправлення ручок, формування трубок, формування косинки , вихід ущільнення. Особливо підходить для виробництва зовнішніх сумок для одягу, продуктів харчування, спортивних брендів чи товарів люксових брендів. По-справжньому реалізувати повністю автоматичне виробництво.
Технічні характеристики
| МОДЕЛЬ | SBH450B-HD |
| Ширина рулону паперу | 670-1310 мм (610-1310 мм без ручок) |
| Діаметр рулону | ≤1500 мм |
| Матеріал Діаметр серцевини | 76 мм (3 дюйми) |
| Товщина паперу | 70-150гсм |
| Довжина обрізки | 380-640 мм (368-762 мм без ручок) |
| Ширина обличчя | 230-450 мм (200-450 мм без ручок) |
| Розмір дна сумки | 90-205 мм |
| Макс. Швидкість | 120 шт./хв. |
| Сумарна потужність | 33,22 кВт |
| Маса | ≈18000кг |
| Розмір машини | Д14800ммxШ6000ммxВ2500мм |
Особливості машини для виробництва паперових пакетів
- Сервомодульна конструкція всієї машини. Усього використовуйте 16 серводвигунів, розділених на: блок виготовлення серворучок, блок наклеювання та введення серворучок, сервоблок попереднього вдавлювання та базову модель SBH450B. Це має значення: після купівлі SBH4 на SBH450B-HD, потрібно лише купити блок виготовлення серворучок, блок наклеювання серворучок і блок введення, щоб зробити виробництво повністю автоматичним в лінії.
- Регульований сервопривід автоматично регулює ширину обличчя та розмір дна; значно скорочуючи час налагодження.
- Барабан оснащений всмоктувальним пристроєм та німецьким повітряним насосом BECKER, що робить роботу більш стабільною.
- Обладнаний електричною системою управління Mitsubishi, контролером руху Mitsubishi (CPU), що забезпечує високу швидкість і високу точність, управління рухом, випробування виробничого потоку. Сенсорний дисплей, функція роботи зрозуміла.
- Обладнаний німецькою автоматичною системою направляючих WEB BST, що дозволяє скоротити кількість відходів та підвищити ефективність.
- Модель обладнана американською клейкою системою холодного розпилення NORDSON для бокового запечатування пакета. Об'єм клею регулюється автоматично разом зі швидкістю роботи. І автоматично переробить та очистить систему. Не витрачатиму клей.
- Блок виготовлення ручок поєднує в собі американську систему холодного клею NORDSON і систему гарячого клею MELTON, що робить виробництво більш економічним та ефективним. Склеювання ручок поєднує в собі клей на водній основі та термоклей, що робить склеювання більш міцним. li>
- Обладнаний американською системою мастила LINCOLN та сигналізацією застрягання паперу.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Sunhope Packaging Machinery (Zhenjiang) Co., Ltd. |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Вера Ожух |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте



