
Гідравлічний ручний насос двошвидкісний Werner Weitner WH-1 (0.5 л, 700 бар)
від 38 140 ₴
- Під замовлення
- Код: WH-1
Відправка з 19 квітня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ручний алюмінієвий двошвидкісний насос Weitner WH-1
Ручний двошвидкісний насос Werner Weitner WH-1 виготовлений із високоякісного алюмінію. Поршні насоса виготовлені з якісної сталі та двічі загартовані. Надпотужний важіль ручного гідравлічного насоса можна зафіксувати храповим механізмом, а також використовувати як ручку. Ручні гідравлічні насоси WH налаштовані на тиск 700 бар, заповнені маслом та готові до використання.
Особливості ручного насоса Weitner WH-1:
- Односторонної дії, дві швидкості роботи.
- Головка насоса та резервуар виготовлені з алюмінію.
- Компактний, легкий ергономічний дизайн.
- Потрібно мінімальне зусилля на ручку.
- Обладнаний внутрішнім запобіжним клапаном.
- У стандартній комплектації доступний манометр ø63 мм на 1000 бар.
- Виробництво - Німеччина.
Характеристики Weitner WH-1
| Модельний код | WH-1 |
|---|---|
| Ємність резервуара | 700 см³ |
| Корисний об'єм | 500 см³ |
| Об'єм масла за хід | 7.2 / 0.9 см³ |
| Макс. зусилля на ручці при 700 бар | 35 кг |
| Діаметр поршня | 20 / 07 мм |
| Хід поршня | 23 мм |
| Тиск | 20 / 700 бар |
| З'єднувальне різьблення | NPT 3/8" |
| Загальна вага (з маслом) | 4.3 кг |
| Розміри | 353x150x171 мм |


| A | B | C | D | E |
| 353 мм | 150 мм | 171 мм | 335 мм | 290 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості чи бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми вирішуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість ступенів нагнітання тиску | 2 |
| Максимальний тиск | 700 бар |
| Об'єм масла | 0.5 л |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Тип обладнання | Гідравлічні насоси |
| Відповідальна особа | Широко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 38 140 ₴





