Гідроборт для вантажівки від Bär (Німеччина)
Особливості:
- У положенні руху складена платформа забезпечує вільний доступ до правих задніх дверей.
- За потреби достатньо місця та вантажопідйомності для одного піддону з вилковим навантажувачем або до чотирьох візків.
- При розкладанні ремінна петля забезпечує ідеальне зчеплення складної та нерухомої частин. У розкладеному стані навантаження рівномірно розподіляється по всій платформі.
Обладнання для вантажних платформ:
- Двосекційна зупинка візка 2ad
- Мигаючі вогні CargoFlash зі світлодіодною технологією
- Протиковзка поверхня платформи з TracGrip і SideGrip
- Задній борт платформи з порошковим покриттям із білого алюмінію RAL 9006 (тільки A2V)
- Попередньо встановлений номерний знак із блискавкою
- Двокомпонентний міст VanBridge як переход між платформою та вантажним майданчиком
- Система Bär SmartControl Basic із розпізнаванням на коротких відстанях
- Аварійне керування 4 функціями, стандартне штекерне з'єднання
- Знімне кульове зчеплення з буксирувальним навантаженням до 3,5 т; умова: панельний фургон може буксирувати буксирування!
- VanBridge для рефрижераторного кузова для вбудовування в ізольовану підлогу (залежить від рефрижераторного кузова)
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Висота платформи | 1.810 мм (варіанти: 1.610 мм або 2.010 мм) |
| Ширина платформи | 1.330 мм (A2V) / 1.380 мм (S2V) |
| Вага | 216 кг (A2V) / 211 кг (S2V) |
| Дорожній просвіт при завантаженні без додаткової підвіски (до повної маси) хв. | 200 мм |
Доступно для Fiat Ducato:
| Повна маса т. | Колісна база, мм | Підйомник | Вантажопідйомність, кг |
|---|---|---|---|
| 2,8 | 3000 (L1) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| 3,0/3,3 | 3000 (L1) / 3450 (L2) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| 3,5 | 3000 (L1) / 3450 (L2) / 4035 (L4/L5) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| 4,22 | 3450 (L2) / 4035 (L4/L5) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
| 4,25 | 4035 (L4/L5) | BC 509 A2V BC 509 S2V |
500 |
Чому наші клієнти довіряють саме Гідролідеру!
- Ми співпрацюємо з провідними виробниками гідробортів у Європі та Туреччині.
- Пропонуємо гідроборти від таких брендів: Dhollandia, Atek Lift, Zepro, Bar Cargolift, Palfinger, Altimani Lift, Dautel, DLP, Sorensen, Niuli.
- Ми є офіційним постачальником гідробортів ATEK LIFT на території України, що дозволяє нам пропонувати їх за найвигіднішою ціною.
- Вся продукція проходить випробування у центрі сертифікації та відповідає стандартам ЄС та України.
- Надаємо гарантію 12 місяців та повну технічну документацію.
- Допомагаємо підібрати обладнання під ваші потреби, з кріпленням, виготовленим спеціально для вашого авто, що гарантує стійкість та не створює додаткових навантажень на шасі.
- Гідроборти поставляються у повній комплектації під ключ із гідравлічною олією та підключенням до електрики.
- При замовленні від двох одиниць надаємо знижку на кожну модель.
- Пропонуємо знижку 50% на установку, виїзну установку, а також послуги з ремонту гідробортів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bar Cargolift |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Гідроборт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Вантажопідйомність | 0.5 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 01 травня 2026