Мийна машина деталей від Magido (Італія)
Автоматичні мийні машини MAGIDO L242E призначені для ефективного очищення великогабаритних і важких деталей гарячим мийним складом в автоматичному режимі. Вони обладнані двома окремими баками: один для промивання та інший для ополіскування, що забезпечує оптимальну якість очищення. Додатковий бак з окремим насосом дає змогу автоматично промивати та полоскати деталі після основного циклу миття. Завдяки наявності додаткового бака, у машині можна проводити проміжне промивання, пасивнування або фосфатування деталей, а також наносити спеціальні реагенти або захисні покриття. Унікальність мийних машин MAGIDO L242E з двома баками полягає в тому, що розчини в кожному з баків не змішуються, що неабияк розширює їхні функціональні можливості.
Система плоских форсунок із трьох сторін забезпечує повне очищення зі 100% результатом. Обертання кошика відбувається окремим приводом.
Машини MAGIDO L242E повністю виготовлені з неіржавкої сталі AISI 304 і мають тепло- і звукоізоляцію. Їхня міцна та надійна конструкція призначена для інтенсивного використання в різних промислових сферах.
Технічні характеристики MAGIDO L242E :
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розміри кошика (зовнішні) | 1800 х 1800 мм |
| Корисні розміри кошика | 1755 х 1755 мм |
| Корисна висота мийної камери | 1000 мм |
| Корисний діагональ кошика | 2005,60 мм |
| Висота завантаження деталей | 820 мм |
| Максимальне навантаження на кошик | 700 кг |
| Місткість мийного бака | 700 л |
| Подача насоса | 500 л/хв |
| Потужність насоса | 7,5 кВт |
| Тиск розпилення | 4,7 бар |
| Потужність нагрівання | 30 кВт |
| Місткість бака для полоскання | 450 л |
| Подавання насоса (для полоскання) | 400 л/хв |
| Потужність насоса (для полоскання) | 4 кВт |
| Тиск розпилення (для полоскання) | 4 бар |
| Потужність нагрівання (для полоскання) | 16 кВт |
| Швидкість обертання кошика | 7 об/хв |
| Електроживлення | 400 (3Ph+N) |
| Потужність витяжки пари | 0,37 кВт |
| Потужність зливного насоса | 0,55 кВт |
| Габарити машин | Висота: 3400 мм, Ширина: 3600 мм, Глибина: 4650 мм |
| Вага (без розчину) | 1550 кг |
Стандартний комплект постачання MAGIDO L242E :
- Конструкція повністю з неіржавкої сталі AISI304
- Пересувний завантажувальний візок із неіржавкої сталі AISI304
- Завантажувальний кошик з неіржавкої сталі AISI 304 із захисними бортами
- Два промислові високопродуктивні насоси LOWARA з неіржавкої сталі AISI316
- Автоматична витяжка парів
- Повна зовнішня термоізоляція
- Пневматичні циліндри відчинення дверей
- Розпилювальні сопла з неіржавкої сталі AISI304 з плоским розпиленням V-jet
- Мийний контур із неіржавкої сталі AISI304
- Нагрівальний елемент з жароміцного сплаву Incoloy 800 у кожному баку
- Зливний насос для відкачування відпрацьованого розчину
- Контроль рівня розчину з автоматичним поповненням кожного бака
- Цифровий контроль температури розчину кожного бака
- Фільтр грубого очищення розчину з неіржавкої сталі AISI304 у двох баках
- Привод обертання кошика з інвертором
- Автоматичне вирівнювання кошика у вихідне положення
- Автоматичний захист від перевантаження
- Блок керування SOFT TOUCH
- Сенсорна панель із дистанційним керуванням
- Лічильник мотогодин
Додаткові опції до машин серії X53/2:
- Дисковий вбудований оливо-паратор
- Зовнішній оливовіддільник OS170
- Фільтр тонкого очищення розчину від механічних домішок
- Опція промивання деталей чистою водою
- 3й вбудований бак із насосом
- 4й вбудований бак із насосом
- Посилення носійної конструкції: макс. завантаження 1000, 1500, 2500 кг
- Сушіння деталей гарячим повітрям
- Обдування деталей холодним повітрям
- Конденсатор парів
- Дозатор мийних засобів
- Тижневий таймер
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magido |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 17 квітня 2026