Шестеренний гідронасос Veder (4 болти ISO, 82 см3)
Шестеренний гідравлічний насос Veder, продуктивністю 82 л (при 1000 об/хв), з універсальним напрямком обертання (Bidirection). Максимальний робочий тиск до 200 бар, піковий – 250 бар.
Приєднувальні стандарти: Вал B8x32x36 (8 шліців, Ø36 мм), Монтажний фланець ISO (4 отвори, 80x80).
Шестеренні насоси Veder спроектовані для досягнення максимальної ефективності при мінімальних витратах, забезпечуючи довгострокову і надійну роботу. Ці насоси ідеально підходять для використання з коробкою відбору потужності в мобільних гідравлічних системах та широко застосовуються у промисловості.
Особливості шестеренних насосів Veder:
- Мають можливість роботи в обох напрямках, забезпечуючи гнучкість і універсальність у різних галузях застосування.
- Виготовлені з високоякісної оцинкованої сталі, що забезпечує довговічність та стійкість до корозії.
- Всі насоси проходять тестування на міцність під тиском перед відправкою.
- Надають ідеальне поєднання якості та ціни, на що робить акцент сам виробник.
Характеристики шестеренного насоса Veder 82 л
| Робочий обсяг | 82 см³/об |
| Макс. робочий тиск | 200 бар |
| Макс. піковий тиск | 250 бар |
| Напрямок обертання | Універсальний (Bidirection) |
| Температура масла | від -10 до +90 °C |
| Вхідний тиск | від 0.7 до 1.5 бар |
| В'язкість | від 12 до 100 ст |
| Всмоктувальне з'єднання | G 1 1/4" |
| Нагнітальне з'єднання | G 1 1/4" |
| Вага | 14.8 кг |
| Специфікації та розміри |

Напрям обертання визначається, дивлячись на насос з боку валу. Правий напрямок – за годинниковою стрілкою, лівий напрямок – проти годинникової стрілки. Обертання насоса має бути протилежним до обертання коробки відбору потужності.

Розмір A — 208 мм
Порт A — 1 1/4", Порт B — 1 1/4"
VEDER - cьогодні це інноваційна компанія, яка виробляє гідравлічні поршневі насоси, коробки відбору потужності, гідравлічні клапани, шестерні насоси. Місія компанії - виробляти деталі за найнижчою ціною та найвищою ефективністю, відповідно до національних та міжнародних стандартів, з найкращою якістю, яка задовольняє клієнтів і завжди бажає, щоб вони завоювали повагу та довіру на місцевому та світовому ринку.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 14.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напрямок обертання | Ліве, Праве |
| Номінальний тиск | 20 МПа |
| Робочий об'єм | 82 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип обладнання | Гідравлічні насоси |
- Ціна: 10 010 ₴





