Самоскидний гідравлічний клапан Hyva HT-TNK-2220-150-220-P1”
Гідророзподільний клапан Hyva 14767152 серії HT 2220. Призначений для роботи з потоком масла до 220 л/хв та має подвійне налаштування макс. робочого тиску 150 - 220 бар. Зміна між робочими тисками (низький та високий) здійснюється вручну за допомогою перемикача на клапані.
Гідравлічний клапан Hyva HT-TNK-2220-150-220-P1” є оптимальним рішенням для багатофункціональних систем, таких як гідроциліндри підйому кузова і системи рухомої підлоги. Він також чудово підходить для клієнтів, які використовують два типи циліндрів з різними максимальними робочими тисками.
Гідророзподільник доступний у версії TNK для встановлення на масляний бак із використанням монтажного комплекту. Підключення виконані з різьбленням G 1”, що забезпечує високу пропускну здатність масла. Клапан також обладнаний портом G ¼” для підключення датчика тиску та пневматичним керуючим портом для 6-мм пневматичних шлангів.
Характеристики гідророзподільника Hyva 14767152
| Макс. робочий об'єм | 220 л/хв |
| Макс. робочий тиск низький (LP) | 150 бар |
| Макс. робочий тиск високий (HP) | 220 бар |
| Пневматичний пілотний тиск | 6-12 бар |
| Вага | 6.2 кг |
| Порт для насосу (P) | G 1" |
| Порт для баку (T1) | G 1/2" |
| Порт для баку альтернативний (T2) | G 1" |
| Порт для циліндра (C) | G 1" |
| Порт манометра (MPC) | G 1/4" |
| Діапазон температури масла | від -40 до +80 °C |
| Діапазон в'язкості | мінімальна 12 мм/с (сСт) максимальна 100 мм/с (сСт) |
| Специфікації та розміри |
Гідравлічна схема

Рекомендації з експлуатації
- Встановлюйте клапан згідно з інструкціями з монтажу.
- Використовуйте відповідні перехідники в портах, щоб уникнути деформації корпусу.
- Не застосовуйте перехідники з конічним різьбленням.
- Для запобігання деформації корпусу клапана переконайтеся, що поверхня монтажної пластини є абсолютно плоскою.
- Не приварюйте гідророзподільник.
- Оптимальний тиск повітря для клапана становить 8 бар.
- Переконайтеся, що повітря, що надходить сухе.
HYDROLIDER — ексклюзивний офіційний представник HYVA в Україні.
Повний каталог. Високий сервіс. Найбільший гіпермаркет HYVA-комплектуючих в країні!
Чому обирають HYDROLIDER?
- Найширший вибір: понад 1000 позицій HYVA — гідроциліндри, насоси, крани, мультилифти, клапани та інші компоненти в наявності.
- Без посередників: лише оригінальна продукція HYVA — напряму з заводів.
- Комплексний сервіс: професійні консультації, техпідтримка, сертифіковане встановлення, обслуговування та гарантія.
- Оперативна доставка: швидка логістика по всій Україні з наших складів.
- Чесна ціна та акції: конкурентні умови, прозора політика без прихованих націнок.
Гідравліка — в одному місці. Надійно. Професійно. З гарантією.
Купити гідророзподільник HYVA 14767152 в Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки.
- Гідравліку, яка працює на результат.
- Надаємо гарантію на гідравлічне обладнання від заводу виробника.
- Забезпечуємо постачання без затримок в обумовлений термін.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14767152 |
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Тип | Гідророзподільник |
| Тип обладнання | Розподільники та клапани |
| Чорна п'ятниця | Да |
- Ціна: 19 620 ₴




