Машина для упаковки Robopac Spiror HP 600
Апарат Spiror HP 600 працює в автоматичному режимі упаковки в стретч-плівку. Техніка розрахована на габаритні товари з великим лінійним розміром по горизонталі. Упаковка ведеться у високоінтенсивному режимі з контролем надходження виробів до робочої зони за допомогою фотодатчика.
Характеристики машини для пакування
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Швидкість упаковки, обертів/хв | 180 |
| Фотодатчик продукту на вході та виході | Стандарт |
| Каретка з фрикційним валом | Стандарт |
| Пневматичний пристрій обрізання та затискання плівки | Стандарт |
| Бічні напрямні на вході та виході | OPT |
| Пневматичні притиски на вході та виході | OPT |
| Швидкість подачі, м/хв | 12÷34 |
| Споживання повітря | 20 л/хв |
| Електропідключення | 400 V. 3Ph +N- 50/60 Hz |
| Потужність | 2,5 KW |
| Максимальний діаметр рулону (D) | 300 мм |
| Ширина плівки (h) | 125-250 мм |
| Товщина плівки | 17-50 мм |
| Діаметр втулки (d) | 76 мм/50 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robopac |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Robopac |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 11 квітня 2026