Машина для упаковки Robopac Spiror HP 300
У техніці Spiror HP 300 реалізована можливість упаковки в стретч-плівку виробів з великим лінійним розміром по довжині. Висока продуктивність машини дозволяє експлуатувати обладнання в комплексі з іншими апаратами Robopac.
Характеристики машини для пакування
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Швидкість упаковки, обертів/хв | 260 |
| Фотодатчик продукту на вході та виході | STD |
| Каретка з фрикційним валом | STD |
| Пневматичний пристрій обрізання та затискання плівки | STD |
| Подальний та розвантажувальний роликовий конвеєр L: 500 мм | OPT |
| Бічні напрямні на вході та виході | OPT |
| Пневматичні притиски на вході та виході | OPT |
| Швидкість подачі, м/хв | 18÷58 |
| Споживання повітря | 20 л/хв |
| Електропідключення | 400 V. 3Ph +N- 50/60 Hz |
| Потужність | 2,3 KW |
| Максимальний діаметр рулону (D) | 300 мм |
| Ширина плівки (h) | 125-250 мм |
| Товщина плівки | 17-50 мм |
| Діаметр втулки (d) | 76 мм/50 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robopac |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Robopac |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 11 квітня 2026