
Автоматична машина для пакування пакетів із застібками Doypack 180SP/180SZ Hcpackgroup
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 02 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пакувальна машина виробництва Китай
Упаковальна машина для дойпака з формою заповнення та герметизації Stand Up Pouch Huacheng HC-S серія, з функціями виготовлення підвісного отвору, спеціальної форми, блискавки.
Горизонтальна машина Form Fill Seal doypack - це пакувальна машина, в якій на упаковці запечатування пакета відбувається на одній машині. Наповнення відбувається через відкриту верхню частину пакета.
Переваги
- Дисплей HMI включає інструкцію з експлуатації та пошуку та усунення несправностей.
- Паралельний рух вертикальних ущільнювальних планок дозволяє покращити якість ущільнення та спростити обслуговування.
- Повний сервопривід: інтелектуальна система сервоуправління забезпечує незалежну роботу різних станцій, високу надійність та мінімальне технічне обслуговування.
- Крокуюча балка: транспортна система, що складається з балок та захоплень. Вони утримують пакети та транспортують їх через різні станції, від формування пакета до його закриття.
- Для забезпечення якості запечатування потрібно кілька етапів запечатування.
- Наповнення: дозволяє здійснювати гаряче та холодне наповнення.
Характеристики:
| Параметр | 180SP/180SZ |
|---|---|
| Мінімальні розміри (ШxВ) | 90×110мм |
| Максимальні розміри (ШxВ) | 180×225мм |
| Максимальний обсяг упаковки | 1000мл |
| Швидкість упаковки (мішків за хвилину) | ≤60 |
| Товщина плівки | 60-180 мкм |
| Діаметр бобіни плівки | 500мм |
| Внутрішній діаметр бобіни плівки | 70-80мм |
| Габарити машини (ШхГхВ) | 6700×1200×1800мм |
| Вага машини | 2100кг |
| Температурні умови | -10°C до +55°C |
| Вологість | не більше 85% |
| Електроживлення | AC380V, 50Гц |
| Повітря | 400л/хв |
| Потужність | 9кВт |
Двостороння модель, що виробляє подвійні пакети за один раз:
| Модель Duplex | 180SD |
|---|---|
| Мінімальні розміри (ШxВ) | 70×110 мм |
| Максимальні розміри (ШxВ) | 90×225 мм |
| Максимальний обсяг упаковки | 300 мл |
| Швидкість упаковки (мішків за хвилину) | 60-120 |
| Товщина плівки | 60-180μ Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні! Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання! Чому обирають саме нас:
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще! |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


