Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Марка двигуна | Detroit Engine |
| Тип наддуву | Натуральний |
| Номінальна частота обертання двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 90 мм |
| Хід поршня | 105 мм |
| Об'єм двигуна | 2,977 л |
| Блок циліндрів | 4 циліндри, вертикальні |
| Ємність масла | 8 л |
| Ємність системи охолодження двигуна | 5 л |
| Напруга запуску | 12 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Паливний фільтр Strata pore |
| Тип повітряного фільтра | Важке повітряне очищення |
| Ступінь стиснення | 18:1 |
| Цикл | 4 тактний |
| Система охолодження | Водяне охолодження |
| Тип регулятора обертів | Механічний |
| Витрата палива при 25% від номінальної потужності генераторного агрегату | 3,69 л/год |
| Витрата палива при 50% від номінальної потужності генераторного агрегату | 5,27 л/год |
| Витрата палива при 75% від номінальної потужності генераторного агрегату | 6,15 л/год |
| Витрата палива при 100% від номінальної потужності генераторного агрегату | 6,87 л/год |
| Найменше співвідношення витрат палива | 240 г/кВт·год |
Характеристики:
| Марка генератора | Megatron |
| Тип | Безщіткове поле, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 кроку |
| Кількість підшипників | Одиночний підшипник |
| Захист | IP23 |
| Телефонний вплив (TIF) | <50% згідно стандарту NEMA MG1-22.43 |
| Телефонний гармонійний фактор (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Маса без навантаження (кг) | 800 |
| Довжина (мм) | 1900 |
| Ширина (мм) | 800 |
| Висота (мм) | 1350 |
| Об'єм бака (л) | 73,6 |
Тип навісу відкритого типу:
| Маса без навантаження (кг) | 680 |
| Довжина (мм) | 1600 |
| Ширина (мм) | 800 |
| Висота (мм) | 1350 |
| Об'єм бака (л) | 73,6 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 03 травня 2026