Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Марка двигуна | Detroit Engine |
| Тип наддуву | Турбонаддув |
| Номінальна частота обертання двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 126 мм |
| Хід поршня | 130 мм |
| Робочий обсяг | 11.54 л |
| Кількість циліндрів | 6, вертикальний блок |
| Ємність масла | 24 л |
| Ємність охолоджуючої рідини для двигуна | 23 л |
| Номінальна напруга запуску | 24 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Фільтр паливного стратопора |
| Тип повітряного очищувача | Міцний повітряний очищувач |
| Ступінь стиснення | 16.5:1 |
| Тип циклу | 4 тактний |
| Система охолодження | Водяне охолодження |
| Тип регулятора | Електронний |
| Витрата палива при 50% від номінальної потужності генератора | 39.7 л/год |
| Витрата палива при 75% від номінальної потужності генератора | 59.5 л/год |
| Витрата палива при 100% від номінальної потужності генератора | 77.3 л/год |
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд альтернатора | Megatron |
| Тип | Безщіткове поле, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 крок |
| Кількість підшипників | Одиночний підшипник |
| Захист | IP23 |
| Ізоляційна система | Клас H |
| Стандартне підвищення температури | 125ºC за стандартом, 163ºC у режимі очікування |
| Тип збудника | Самовзбудження або інше збудження через PMG |
| Фазове обертання | A(U), B(V), C(W) |
| Охолодження альтернатора | Прямий привід відцентрового вентилятора |
| Гармонічні спотворення форми напруги змінного струму (THDV) | Без навантаження <1.5%. Збалансоване лінійне навантаження, що не спотворюється <5% |
| Фактор впливу на телефони (TIF) | <50% за стандартом NEMA MG1-22.43 |
| Гармонічний фактор телефонії (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 3200 |
| Довжина (мм) | 3450 |
| Ширина (мм) | 1300 |
| Висота (мм) | 2550 |
| Ємність паливного бака (л) | 240 |
Тип навісу відкритого типу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 2930 |
| Довжина (мм) | 3100 |
| Ширина (мм) | 1300 |
| Висота (мм) | 2400 |
| Ємність паливного бака (л) | 240 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026