Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Марка двигуна | Optimus Engine |
| Тип наддуву | Турбонаддув |
| Номінальна частота обертання двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 113 мм |
| Хід поршня | 130 мм |
| Робочий обсяг | 7,52 л |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Ємність масла (низька / висока) | 16 л |
| Ємність охолоджуючої рідини для двигуна | 25 л |
| Напруга запуску | 24 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Паливний фільтр Strata pore |
| Тип повітряного очищувача | Важкий повітряний очищувач |
| Ступінь стиснення | 17:1 |
| Цикл | 4 такти |
| Система охолодження | Рідинний (вода + 50% антифризу) |
| Тип регулятора | Механічний |
| Витрата палива при 25% номінальної потужності генератора | 35 л/год |
| Витрата палива при 50% номінальної потужності генератора | 41 л/год |
| Витрата палива при 75% номінальної потужності генератора | 47 л/год |
| Витрата палива при 100% номінальної потужності генератора | 51 л/год |
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Марка генератора | Megatron |
| Тип | Безщіткове поле, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 |
| Кількість підшипників | Одиночний підшипник |
| Захист | IP23 |
| Ізоляційна система | Клас H |
| Стандартне зростання температури | Стандартний 125ºC, Резервний 163ºC |
| Тип збудження | Самовзбудження або збудження через PMG |
| Фазна послідовність | A(U), B(V), C(W) |
| Охолодження генератора | Прямий привід відцентрового вентилятора |
| Гармонічні спотворення синусоїди змінного струму (THDV) | Без навантаження <% 1,5. Збалансоване лінійне навантаження, що не спотворюється <% 5 |
| Телефонний вплив (TIF) | <50% згідно NEMA MG1-22.43 |
| Телефонний гармонійний фактор (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 2080 |
| Довжина (мм) | 3100 |
| Ширина (мм) | 1050 |
| Висота (мм) | 2100 |
| Об'єм бака (л) | 198 |
Тип навісу відкритого типу:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 1800 |
| Довжина (мм) | 2750 |
| Ширина (мм) | 1050 |
| Висота (мм) | 1750 |
| Об'єм бака (л) | 198 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 02 травня 2026