Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка двигуна | Perkins Engine |
| Тип наддуву | Турбонаддув |
| Номінальна швидкість двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 105 мм |
| Хід поршня | 135 мм |
| Об'єм двигуна | 7,01 л |
| Блок циліндрів | 6 циліндрів |
| Загальний об'єм мастила | 16,5 л |
| Загальний об'єм охолоджуючої рідини | 21 л |
| Пускова напруга | 12 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Паливний фільтр Strata Pore |
| Тип повітряного фільтра | Фільтр для важких умов експлуатації |
| Ступінь стиснення | 16:1 |
| Цикл | 4-тактний |
| Система охолодження | Водяне охолодження |
| Тип регулятора | Електронний |
| Витрата палива при 50% номінальної потужності генератора | 23,1 л/год |
| Витрата палива при 75% номінальної потужності генератора | 34,7 л/год |
| Витрата палива за номінальної потужності генератора | 45,8 л/год |
| Витрата палива при резервній потужності | 49,4 л/год |
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка альтернатора | Leroy-Somer |
| Тип | Безщітковий, з полем, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 |
| Кількість підшипників | Один підшипник |
| Захист | IP23 |
| Система ізоляції | Клас H |
| Стандартне підвищення температури | Стандартне 125ºC, Резервне 163ºC |
| Тип збудника | Самовзбудження або інше збудження за допомогою PMG |
| Фазова послідовність | A(U), B(V), C(W) |
| Охолодження альтернатора | Вентилятор відцентрового типу з прямим приводом |
| Загальне гармонічне спотворення хвилі змінного струму (THDV) | За відсутності навантаження <1,5%. При незміщеному збалансованому лінійному навантаженні <5% |
| Коефіцієнт впливу на телефон (TIF) | <50% згідно NEMA MG1-22.43 |
| Гармонічний коефіцієнт телефону (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 1880 |
| Довжина (мм) | 3100 |
| Ширина (мм) | 1050 |
| Висота (мм) | 2100 |
| Об'єм бака (л) | 198 |
Тип відкритого навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 1630 |
| Довжина (мм) | 2750 |
| Ширина (мм) | 1050 |
| Висота (мм) | 1900 |
| Об'єм бака (л) | 198 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026