Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Параметр | Характеристика |
|---|---|
| Марка двигуна | Baudouin Engine |
| Тип наддуву | Природний |
| Номінальна швидкість двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 89 мм |
| Хід поршня | 92 мм |
| Об'єм двигуна | 2,3 л |
| Циліндровий блок | 4 циліндри |
| Об'єм масла (низький / високий) | 7,1 л |
| Об'єм рідини для охолодження | 5 л |
| Напруга запуску | 12 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Фільтр палива | Фільтр із часом Strata |
| Тип очищувача повітря | Повітряний фільтр підвищеної міцності |
| Ступінь стиснення | 17,5:1 |
| Цикл | 4 такти |
| Система охолодження | Рідинне охолодження (вода + 50% антифриз) |
| Тип регулятора | Електронний |
| Витрата палива при 25% від номінальної потужності генератора | 2,0 л/год |
| Витрата палива при 50% від номінальної потужності генератора | 2,8 л/год |
| Витрата палива при 75% від номінальної потужності генератора | 3,7 л/год |
| Витрата палива при 100% від номінальної потужності генератора | 4,1 л/год |
Характеристики:
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Марка генератора | Megatron |
| Тип | Безщёточный, с вращающимся полем |
| Частота | 50 Гц |
| Шаг обмотки | 2/3 |
| Количество подшипников | Один подшипник |
| Защита | IP23 |
| Система изоляции | Класс H |
| Стандартный температурный рост | Стандарт 125°C, Резерв 163°C |
| Тип возбуждения | Самовозбуждение или другое возбуждение от PMG |
| Ротация фазы | A (U), B (V), C (W) |
| Охлаждение генератора | Прямой привод, центробежный вентилятор |
| Общее искажение гармоник AC (THDV) | Без нагрузки <1,5%. Балансированная линейная нагрузка <5% |
| Фактор телефонного влияния (TIF) | <50% по NEMA MG1-22.43 |
| Фактор телефонной гармоники (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 650 |
| Довжина (мм) | 1800 |
| Ширина (мм) | 850 |
| Висота (мм) | 1450 |
| Ємність бака (Л) | 73,6 |
Тип навісу відкритого типу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 550 |
| Довжина (мм) | 1600 |
| Ширина (мм) | 850 |
| Висота (мм) | 1250 |
| Ємність бака (Л) | 73,6 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026