20-футовий складний контейнерний будинок з 2 спальнями та офісом Quick Smart House
Основна конструкція будинку виготовлена із оцинкованої сталі, яка міцна та довговічна і може прослужити до 30 років. Будинки можна використовувати як тимчасові гуртожитки, офісні будівлі, шкільні квартири, табори і т. д. Легка конструкція і зручна установка допоможуть вам заощадити багато часу і трудовитрат. Простота установки, 2 робітники можуть зібрати будинок за півгодини.
Технічні характеристики будинку
| Розмір | 5950*2450*2800 мм(Д*Ш*В) |
| Матеріали основної рами | 3,0 мм/2,5 мм/2,2 мм оцинкована сталь |
| Матеріали другої рами | Труби квадратні з оцинкованої сталі 40*60 мм |
| Двері | Вхідні сталеві двері |
| Вікно | ПВХ вікно |
| Стіна та дах | Сендвіч-панелі зі скловати товщиною 50 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
| Виробник | Tianjin Quick Smart House Co., Ltd |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 04 травня 2026