Гідравлічний бак бокового кріплення на 160/150 алюмінієвий
Компанія Duzce Saglam Depo виготовляє унікальні алюмінієві гідравлічні баки, адаптовані під різні потреби. Крім стандартних моделей, компанія пропонує спеціальні версії продукції. Баки виготовлені з високоякісного алюмінію, що відповідає стандарту BS EN 10204/3.1, з використанням сплаву 5754, що пройшов гарт до стану H111.
Гідравлічний бак бокового кріплення 1500 літрів використовується у гідравлічних системах для зберігання потрібного об'єму оливи. Розміри алюмінієвого бака становлять 620 х 670 х 400 мм.
Технічні характеристики бака гідравлічного алюмінієвого бокового 160 л (62х67х40)
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота | 62 см |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Обсяг | 160 л |
| Робочий обсяг | 150 л |
| Кріплення розподільника | збоку |
Перевагою алюмінієвого бака є його вага!
Верхня частина бака оснащена кришкою для заливки мастила та сапуном з фільтром, який регулює тиск та забезпечує приплив очищеного повітря.
Така конструкція бака значно знижує ризик поломок та виходу з ладу компонентів системи, зберігаючи чистоту робочої рідини. Гідравлічний бак виконує не тільки функцію зберігання оливи, але й забезпечує її очищення від сторонніх частинок, а також сприяє охолодженню та теплообміну.
Чому наші клієнти вибирають гідробаки в Гідролідері?
- Ми співпрацюємо з провідними виробниками з Європи та Туреччини.
- Ми є офіційними постачальниками гідравлічних баків Hyva та Duzce Saglam Depo на території України.
- Всі баки виготовлені з високоякісних матеріалів з використанням роботизованого аргонного зварювання.
- В комплект входять повітряний фільтр та індикатор рівня масла.
- Адаптивна плита для кріплення підходить для 99% варіантів гідророзподільників (на 3 болти, 4 болти та розподільників типу Hyva).
- Наші баки підходять як для одноконтурної, так і для багатоконтурної гідравліки.
- Продукція проходить суворий контроль якості та відповідає європейським стандартам.
- Ми надаємо гарантію на 12 місяців та всі необхідні документи.
- Окрім продажу, ми пропонуємо професійну установку на нашій СТО, а також послугу виїзної установки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Гідравлічні баки |
| Чорна п'ятниця | Да |
- Ціна: 18 260 ₴











