Опис
- Багатопозиційні плити типу ВА-214/*-AL для розподільників зроблені з алюмінію і їх монтажна поверхня відповідає міжнародним стандартам ISO 4401.
- Вони забезпечують обмежений падіння тиску і зроблені з одиночних плит від 1 до 10 позицій для розподільників і модульних елементів ISO 4401 розміру 06.
- Основні характеристики: канали Р і Т = G 1/2; бічні робочі канали А і G 3/8; Qмакс = 80 л/хв; Qмакс робочих каналів = 60 л/хв; Рмакс = 210 бар Зауваження: для версій /М і /МН Qмакс = 35 л/хв;



Наша компанія реалізує б/в запчастин. Наша компанія продає абсолютно НОВІ запчастини вищої якості. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Купуючи новий товар, Ви забезпечуєте собі роботу гідравлічної системи на довгий термін. Ніякі б/в запчастини не можуть бути в експлуатації довше, ніж нові. Тому купуючи нові запчастини, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і впевненість у працездатності гідравлічної системи завтра!
Наявність уточнюйте у менеджера!Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Інше |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


