Цей надійний і безпечний харвестер має низькі витрати на технічне обслуговуванняі високу паливну економність завдяки інтелектуальній адаптивній системі керування гідравлікою. Висока ефективність також досягається на ділянках лісозаготівок, де середній об'єм дерев невеликий.
6-циліндровий двигун забезпечує достатній запас крутного моменту навіть для найскладніших умов прибирання врожаю. Отже, продуктивність дорівнює продуктивності більших харвеєрів.
Технічні характеристики:
| Колеса | 700-серії: передні 710/40-22.5, задні 710/55-34 |
| Довжина: | 7230 мм |
| Ширина | 2820 мм |
| Висота | 3400 мм |
| Дорожній просвіт | 570 мм |
| Вага | 15700 кг |
Двигун |
|
| Технічні характеристики | 6-циліндровий Cummins B6.7 EU stage V |
| Сила | 186 кВт |
| Крутний момент | 1152 Нм за 1500 об/хв |
Система тяги |
|
| Система тяги | Гідростатична |
| Тяговое усилие | 152 кН |
| Максимальний кут повороту | +/- 47° |
Гидравлика |
|
| Технічні характеристики: | Електричне керування, визначення навантаження |
| Витрата оливи | 448 л/хв за 1600 об./хв |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Фінляндія |
| Додаткові характеристики | |
| Бренд | ProSilva |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Резова Ольга |
- Ціна: Ціну уточнюйте



