SPX PA60A — це повітряний насос Infinity Stage, який підвищує продуктивність праці, забезпечуючи постійний тиск, що удвічі перевищує швидкість звичайних двоступеневих насосів. Робота виконується швидше і простіше.
Технічні характеристики:
| Робочий тиск | 700 бар |
| Витрата (LP-HP) | 9,4 - 0,8 л/хв. |
| Вихідні порти | 2 х G1/4" - CEJN 116 |
| Витрата повітря. | 2,3 м³/мин. на 5,5 бар |
| Измерять | ø100 мм бар/фунт на кв. дюйм |
| Калібрувальна шкала | 0 - 700 бар |
| Дозвіл | 10 бар |
| Корисне масло | 8,5 литра |
| Вага вкл. Масло | 43 kg |
| Розміри инструмента | 36 х 50 х 51 см |
Функції
- Робоче тиск 700 бар/10 000 фунтів на кв. дюйм
- Типова витрата Низьке тиск 9,4 л/хв
- Типова витрата при високому тиску 0,8 л/хв.
- Постачається з сертифікатом ATEX II 2 GDc T4.
- Витрата повітря 2,3 м³/хв при 5,5 бар
- Двошвидкісний гідравлічний насос з високою витратою
- Легко регульований клапан регулятора тиску
- Калібрований манометр 100 мм (4 дюйми)
- Каркас безпеки як додаткова перевірена конструкція
Купити гідравлічний анкерний насос в Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
• Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомога у виборі техніки.
• Гідравліку, яка працює на результат.
• Гарантію 12 місяців від виробника.
• Підтвердження надійності сертифікатами якості.
• Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип обладнання | Гідравлічні насоси |
| Відповідальна особа | Названу Ольга |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


