Рампа для навантаження контейнерів LTMG FR150, 15т широко застосовується на вантажних платформах та мобільних вантажно-розвантажувальних майданчиках без вантажно-розвантажувальної техніки. Це допоміжне обладнання для навантаження та розвантаження вантажів, яке використовується спільно з вилковими навантажувачами.
За допомогою цього обладнання автомобіль може заїжджати безпосередньо в салон автомобіля для пакетного завантаження та розвантаження. Потрібна лише одна людина для роботи без електроенергії, щоб реалізувати безпечне та швидке навантаження та розвантаження товарів, що може не лише знизити трудомісткість, а й подвоїти покращення ефективності операцій з навантаження та розвантаження, прискорити потік матеріалів та отримати велику економічну вигоду.
Застосовні місця: великі підприємства, склади, фабрики, доки, складські логістичні бази тощо з частим завантаженням та розвантаженням транспортних засобів та різних моделей.
Технічні характеристики рампи для завантаження контейнерів LTMG FR150, 15т:
| Модель | FR150 |
| Розміри | 11150*2400*1100мм |
| Розмір основного зерна (мм) | 200*100*5 |
| Розмір допоміжної балки (мм) | 120*60*5 |
| Номінальне навантаження (кг) | 15000 |
| Змінний діапазон (мм) | 11:00-18:00 |
| Довжина мосту (мм) | 11400 |
| Ширина моста | 2000 |
| Solid Tire | 700-9 |
| Пластина | 20 |
| Циліндр | Φ80*Φ50(2 дюйми) |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Тип мобільної рампи | Гідравлічна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 15000 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 11150 мм |
| Ширина горизонтальної частини | 2400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Розмір допоміжної балки (мм) | 120*60*5 |
| Довжина моста (мм) | 11400 |
| Ширина моста | 2000 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026