Концепція лісозаготівельної машини LKT 81 ITL зберігає перевірену класичну компоновку машини для трелювання LKT 81 T з приводом на всі колеса однакового розміру і з однаковою відстанню мостів від осі повороту.
Управління машини за допомогою двох р/циліндрів поворотом зчленованою рами. Кут повороту напіврам навколо вертикальних шарнірів до 43°. Така компоновка в поєднанні з двигуном потужності 93 кВт, з гідродинамічної коробкою передач з перемиканням під навантаженням, механічної 1-ступінчастою роздавальної коробкою і можливістю блокування гідродинамічного перетворювача, наділяє машину відмінною маневреністю і здатністю пересування і в умовах складної місцевості.
Основні переваги:
Нова безпечна кабіна сучасного дизайну надає оператору більше комфорту, дає ідеальну оглядовість при роботі і покращує можливості поводження з матеріалом.
Два гідравлічних шарнірних циліндра продовжують термін служби, покращують стійкість і міцність машини. .
Коробка передач з гідродинамічним перетворювачем дозволяє точно і зручно перемикати передачі під навантаженням (без зчеплення і зупинки).
Оснащення машини дистанційним управлінням для пересування і повороту полегшує управління і підвищує безпеку при роботі.
Технічні характеристики:
| Двигун | |
|---|---|
| Виробник і тип | JCB 448 TA1 |
| Виконання | 4-циліндровий, 4-тактный с турбонаддувом |
| Екологічний клас | EU 97/68/ЄС, Ст. 2 |
| Номінальна потужність | 93 кВт (127 л. с.) |
| Номінальні оберти | 2 200 об/хв |
| Управління | |
|---|---|
| Тип | Повністю гідравлічне сервоуправленіє поворотом напіврам навколо вертикальних шарнірів за допомогою 2 гідравлічних циліндрів. |
| Управління | Рульове, з аварійним управлінням |
|
Трансмісія |
|
|---|---|
| Виробник/тип | JCB/гідродинамічна |
| Роздавальна коробка | JCB |
| Кількість. передач вперед | 6 |
| Кількість. передач назад | 2 |
| Макс. швидкість | 35 км/год |
| Мости | |
|---|---|
| Диференціал | Багатодискова блокування диференціала з електрогідравлічним керуванням |
| Експлуатаційний гальма | Гідравлічні багатодискові гальма на обидва мости керовані гальмівним циліндром SAFIM |
| Стоянкове гальмо | Електрогідравлічний на передній міст |
| Передній міст | Жорсткий передній міст без хитання, колихання забезпечує центральний аксіальний шарнір |
| Задній міст | Жорсткий |
| Шини | |
|---|---|
| Розмір | 18,4 – 30 PR 14 |
| Кабіна | |
|---|---|
| Безпека | Безопасная кабина, откидная вперед ручным гидравлическим насосом |
| Стекла | Безопасное стекло |
| Сиденье | Эргономичное, поворотное кресло оператора |
| Лебедка | |
|---|---|
| Тип | 2-барабанная |
| Привод | Гидромотор |
| Управління | Электрогидравлическое |
| Тяговое усилие | 80 кН |
| Скорость намотки | макс. 1 м/сек. |
| Диаметр/ длина каната | 14 мм/60 м |
| Электрическая система | |
|---|---|
| Напряжение | 24 В |
| Alternátor | 28 V/70 A |
| Аккумуляторы | 12 В/50 Aч 2 шт. |
| Стартер | 4 кВт/24 В |
| Эксплуатационные жидкости | |
|---|---|
| Объем топливного бака | 94 л |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LKT |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: Ціну уточнюйте











Відправка з 19 квітня 2026