Яке навісне обладнання екскаватора існує?
Екскаватор – універсальна землерийна техніка, яка широко використовується у цивільному та комерційному будівництві, комунальному господарстві, зведенні доріг, насипів та багатьох інших галузях народного господарства. Але навіть найпотужніша, якісна та надійна техніка не впорається з поставленим завданням без відповідного навісного обладнання. Саме воно буде тим виконавчим механізмом, який екскаватор приводитиме в дію та виконуватиме роботу. Зараз познайомимося докладніше про те, яке саме навісне устаткування може встановлюватися дану спецтехніку.
Види навісного обладнання для екскаваторів
Вибір навісного обладнання, з яким може працювати екскаватор, дуже широкий і різноманітний. А це означає, що при правильному підході ви отримаєте універсальну машину, якою знайдеться більш ніж гідне застосування в різних областях. Ось ТОП-10 виконавчих механізмів, які можна встановити на екскаватор:
- Ківш. Саме цим навісом комплектується техніка у штатному режимі. Але сучасний ринок готовий запропонувати безліч варіантів навісу під певні експлуатаційні умови. Так, поряд із класичним землерийним, на екскаватор можуть встановлюватися профільні, фронтальні (навантажувальні), траншейні, посилені, скельні, універсальні, решітчасті ковші.
- Гідромолот. Навісне обладнання, яке призначене для руйнування старого дорожнього покриття, сміття, що злежалося, замерзлого ґрунту, корчування дерев та ін. Гідравлічна система техніки створює досить високе зусилля, яке і дозволяє гідромолоту працювати з міцними матеріалами.
- Гідроножиці. Призначаються до виконання демонтажних робіт різного рівня складності. Ефективно впораються з різкою брухту, сталевих балок, арматури, подрібненням залізобетону та залишків бетонних будов, каміння, цегли, будівельних відходів та ін. Висока ефективність роботи багато в чому забезпечується здатністю навісу обертатися навколо своєї осі на кут 360 0.
- Бетонолом. Це аналог відбійного молотка, тільки потужніший і продуктивніший. Може працювати не тільки у вертикальному, а й у похилому положенні. Генерує досить потужний удар, руйнуючи навіть міцні скельні породи, бетонні плити, щільне сміття, замерзлий ґрунт. Його можна використовувати для зняття старих дорожніх покриттів.
- Мультипроцесор. Спільно з екскаватором забезпечує ефективне руйнування бетону, різання металу. Широко застосовується при руйнуванні старих бетонних будов. Відрізняється високою швидкістю та точністю виконання робіт, не завдає шкоди довколишнім будинкам, деревам, оскільки працює в обмеженому просторі. Вирізняється низькими експлуатаційними витратами.
- Грейфер. Екскаватор може комплектуватися як дво-, так і багатощелепним, що копає. Перший варіант використовується для переміщення сипких матеріалів: піску, щебеню, землі, гравію, зерна та ін. Багатощелепні працюють з металобрухтом, різними негабаритними виробами, колодами, трубами. Копаючі можуть використовуватися для копання котлованів, траншей.
- Розпушувач. Має один або кілька гострих зубів, які здатні проникати навіть у замерзлий ґрунт, кам'янисті породи, ефективно руйнуючи їх. Використовуються також у будівництві для розпушування старих дорожніх покриттів.
- Віброзанурювач. Широке застосування отримав при забиванні паль, шпунта, труб для формування пальового фундаменту. На додаток до ударного зусилля молота формує вібраційний вплив, який передається на ґрунт, змушуючи його зрушуватися і з меншим опором пропускати палю.
- Шнековий бур. Використовується для буріння різноманітних свердловин. Відрізняється високою швидкістю роботи, що дозволяє мінімізувати час виконання робіт. Формує отвір правильної геометричної форми з максимально рівними стінами.
- Фрези. На екскаватор можна встановлювати як дорожні фрези, призначені для зняття старого дорожнього покриття шляхом його вирізки, так і інструмент, який вирівняє стіни тунелів, зріже дорожню розмітку та ін.
Для швидкого та простого встановлення навісного обладнання на екскаватор використовуються швидкознімні з'єднання. Завдяки їм з цими роботами зможе впоратися оператор самостійно, не залучаючи сторонніх помічників.
Яке навісне обладнання вибрати для екскаватора
Як бачите, сучасний ринок пропонує споживачам величезний вибір обладнання для екскаватора. Всі ці механізми покликані розширити функціональні можливості техніки та перетворити її на універсальну машину, яка здатна впоратися з різноплановими завданнями у дорожній, будівельній, лісозаготівельній, комунальній галузі та не тільки. Треба тільки правильно зорієнтуватися у різноманітності навісів та підібрати ті рішення, які будуть найефективнішими саме у ваших експлуатаційних умовах.
У каталозі товарів «Hydromarket» до уваги покупців представлений широкий вибір навісного обладнання для різних марок і моделей екскаваторів. Ви зможете легко підібрати рішення, які у найбільшій ступені будуть відповідати вашим запитам за функціональними можливостями та ціною. Цьому сприяє докладний опис кожної позиції з каталогу товарів. Також можна звертатися до фахівців компанії за додатковими консультаціями та професійною допомогою у виборі відповідного рішення. Зв'язатися з ними можна телефоном або через онлайн-сервіси зв'язку в зручний для себе час.
- Які підйомники найкращі для автосервісу?Знайомство з автопідйомниками, їх основними різновидами, залежно від кількості стійок, особливостями застосування. Рекомендації щодо вибору відповідного механізму для роботи на невеликих, середніх автосервісах, великих станціях технічного обслуговування легкових та вантажних авто. Великий асортимент автопідйомників у продажу «Гідролідер» за найкращими цінами в Україні, з сертифікатами та офіційними гарантіями. Консультації спеціалістів та допомога у виборі, швидка доставка.Повна версія статті
- Особливості роторних косарокЗнайомство з роторними косарками, їх особливостями, перевагами та недоліками. Моменти, які варто врахувати під час вибору навісного механізму. Великий вибір надійних роторних косарок у каталозі товарів компанії «Гідролідер» під будь-які робочі умови та для спільної роботи з тракторами різного тягового класу. Професійні консультації, допомога у виборі спеціалістів компанії. Привабливі ціни на роторні косарки, наявність сертифікатів та офіційних гарантій для кожного покупця.Повна версія статті