Вітряні генератори
- Вітрогенератор Fast Trading IstaBreeze Air-Speed (12В/24В, карбонові лопаті)Ціну уточнюйтеПід замовлення
Сьогодні, внаслідок дій країни-агресора, енергетична система України працює вкрай нестабільно. Ми постійно стикаємося з аварійними та плановими відключеннями, що викликає низку серйозних незручностей, у тому числі у побутовому плані. Це призводить до того, що з кожним днем все більше наших співвітчизників замислюються над пошуком альтернативних джерел енергії. Одним із найбільш ефективних у використанні рішень будуть побутові вітрогенератори. Вони являють собою компактні вітрові електростанції, що включають все необхідне обладнання для виробництва електричної енергії зусилля вітрового потоку. Купити вітрогенератор для дому за гарною ціною та з доставкою по Україні кожен охочий може в інтернет-магазині «Гідролідер».
Типи вітрогенераторів в інтернет-магазині Hydrolider
Наш каталог товарів включає надійне обладнання, яке чудово покаже себе в експлуатаційному процесі, порадує тривалою, стабільною службою та забезпечить вам незалежність від централізованої енергосистеми. Все обладнання, яке представлене в даному сегменті ринку, можна розділити на 2 окремі категорії в залежності від потужності:
- Побутові. У середньому здатні генерувати до 10 кВт електроенергії за годину роботи.
- Промислові. Потужність таких установок стартує від 500 квт.
З огляду на дуже низьку затребуваність вітрогенератори потужністю від 10 до 500 кВт практично не випускаються сучасними виробниками. За своїм принципом дії побутові установки мало чим відрізняються від промислових, за винятком своїх габаритів. Але тут також є різниця в залежності від конструктивного рішення робочого елемента — турбіни (ротора). Виділяють 2 основних типи обладнання:
- Горизонтальні.
- Вертикальні.
Особливості горизонтальних вітрогенераторів
Побутові горизонтальні вітряні генератори є 2-х або 4-х лопатевими вітряками, в конструкції яких є роторне колесо. У невеликих побутових моделях коефіцієнт корисної дії (ККД) таких установок у середньому становить 25%. Також на ринку можна знайти горизонтальний вітрогенератор із вищим показником, аж до 30%. Але ККД безпосередньо залежить від виду роторного колеса. Так тихохідні моделі будуть виробляти електроенергію навіть за незначної швидкості вітру, але їхня ефективність буде невисокою. При цьому установки, здатні запускатися в роботу при швидкості вітру мінімум 5-7 м/с, матимуть більш високий коефіцієнт корисної дії. Якщо швидкість повітряних мас виявиться нижчою, вони електроенергію не будуть виробляти.
Між собою вітрогенератори із горизонтальною віссю відрізняються системою управління турбіни. Тут можливо два варіанти:
- Аеромеханічна. Являє собою конструкцію, на лопатях якої встановлені так звані «закрилки». Вони здатні змінювати свій кут нахилу, підлаштовуючись під напрямок вітру. Тобто при великій швидкості вітру закрилки на лопатях формуватимуть великий кут атаки і навпаки. Коригуючи їх положення, можна буде керувати роботою установки, адаптуючи її як до високої, так і низької швидкості вітру. Завдяки цьому можливе виробництво електроенергії не тільки у вітряну погоду, а й у відносний штиль.
- З азимутальним приводом. Тут роботою установки керує електроніка. Спеціальні прилади визначають напрям вітру, його швидкість, а далі самостійно провертають турбіну на відповідній кут до вітру або, навпаки, у тому випадку, якщо його швидкість виявиться занадто високою, що може призвести до поломки обладнання.
Особливості вертикальних вітрогенераторів
Вітрогенератори з турбінами вертикального типу є обладнання, вісь обертання робочого елемента яких розташовується вертикально по відношенню до потоку вітру. Ефективність роботи таких установок нижче, ніж у моделей горизонтального типу (ККД не перевищує 20%), але в побуті вони все ж таки застосовуються, причому досить інтенсивно. Багато в чому це обумовлено компактнішими габаритами, незначним рівнем шуму в роботі.
Якщо ви плануєте купити вертикальний вітрогенератор, рекомендуємо звернути увагу на тип турбіни:
- Ротор Савоніуса. Тут є так звані коефіцієнт випередження. Справа в тому, що якщо швидкість вітру становитиме, припустимо 10 м/с, то на зовнішньому краї лопаті швидкість становитиме 100 м/с. І тут коефіцієнт випередження становить 100/10=10. Тобто для того, щоб лопаті вітрогенератора почали обертатися і відповідно запустився процес вироблення електроенергії, необхідно самостійно розкрутити турбіну. В іншому випадку вам необхідно буде почекати, поки швидкість вітру не досягне 10 м/с. За менших показників обладнання без сторонньої допомоги у запуску не працюватиме.
- Ротор Дар'ї. Турбіни такого типу використовуються для визначення напряму та сили вітру, але для вироблення електроенергії їх не застосовують через дуже низьку ефективність роботи.
Щоб визначитись який вітрогенератор, з горизонтальною або вертикальною з турбіною вибрати для себе, зверніть увагу на майбутні експлуатаційні умови. Якщо вам пріоритет невеликі габарити, вага, відсутність шуму, то робіть вибір на користь вертикальних моделей. Орієнтуйтесь більше на високу продуктивність? Тоді ваш вибір - горизонтальні вітрогенератори. Докладніше ознайомтеся з обладнанням за представленим у нашому каталозі товарів, технічними характеристиками, описом. Так ви зможете зорієнтуватися в асортименті сайту і вибрати той вітрогенератор, який найбільше підходитиме під майбутні експлуатаційні умови.
Вітрогенератори для приватного будинку: конструкція
Для того, щоб правильно підібрати вітрогенератор на дах будинку, а також забезпечити йому стабільну роботу у своїх умовах, важливо не тільки правильно визначитися з моделлю, але й розуміти, як влаштовано це обладнання. Так, незалежно від своєї потужності, принципу дії, конструктивне рішення побутових моделей буде дуже схожим з промисловими установками і включатиме:
- Вітряний генератор. Складається з ротора, лопат, системи гальмування, а також спеціального перетворювача, що трансформує механічну енергію повітряного потоку в електричну.
- Акумуляторна батарея. Тут накопичуватиметься та енергія, яку виробляє генератор. Більше того, при різкій зміні швидкості вітру цей вузол здатний стабілізувати енергетичний потік. Своїй більшості на кожен генератор припадає свій акумулятор, а часом і кілька. Тут необхідно виходити з того, яке енергоспоживання у вашому домоволодінні.
- Контролер заряду. Забезпечує коректну роботу акумулятора. Контролер спрямовуватиме вироблену енергію в АКБ доти, доки її ємність не буде заповнена. При досягненні повного заряду він вимкне батарею. Також контролер запобіжить глибокій розрядці у разі підвищеного енергоспоживання домогосподарством.
- Інвертор. Блок, де постійний струм від акумулятора трансформується на змінний для подачі в побутову електромережу. Хочемо звернути увагу на те, що номінальна потужність вітрогенератора безпосередньо залежатиме від потужності інвертора.
Всі установки, які представлені в нашому каталозі товарів - це обладнання, що включає всі необхідні вузли і повністю готова до використання. Вам не доведеться докуповувати будь-які додаткові елементи.
Переваги покупки домашнього вітрогенератора в Гідролідері
Незалежно від того, на якій моделі вітрогенератора зупиниться ваш вибір, дуже важливо робити ставку на нове, сертифіковане обладнання. Тільки так ви зможете забезпечити його тривалу та стабільну експлуатацію та, відповідно, власну енергонезалежність. У нашому каталозі товару ви знайдете винятково надійні установки, які чудово покажуть себе в експлуатаційному процесі. При цьому ціна на вітрогенератори буде більш ніж розумною, що обумовлено прямою співпрацею з виробником.
Наші фахівці допоможуть вам зорієнтуватися у різноманітності моделей та підібрати ту, яка виявиться оптимальною у майбутніх робочих умовах. Щоб зв'язатися з нами, скористайтеся онлайн-формою або контактним телефоном.