Кронштейн для кріплення на ніжці PIN60 H52 W199 T335 FSH
Кронштейн PIN60 H52 W199 T335 FSH для кріплення на ніжці є надійним і міцним компонентом, спеціально розробленим для використання з системами кріплень Hyva. Його характеристики відповідають найвищим стандартам якості, забезпечуючи зносостійкість навіть у найсуворіших умовах експлуатації. Оптимальна маса кронштейна дозволяє ефективно розподіляти навантаження, зберігаючи при цьому його міцність та стійкість до перевантажень. Даний кронштейн є ідеальним рішенням для тих, хто цінує надійність та довговічність свого обладнання під час роботи з системами кріплень Hyva.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Модель | FSH HD-GR&01506164 GFM (Georg) HYVA |
| Габарити (ДхВ), мм | 198,5х126 |
| Вага | 4.6 кг |

HYDROLIDER — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні!
Світова якість. Український сервіс.
HYVA — це гідравліка, якій довіряють у 130 країнах світу. Мільйони вантажівок на дорогах світу вже працюють з компонентами HYVA — і не випадково.
Що таке справжня якість HYVA?
- Міжнародна сертифікація: ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949 — гарантія відповідності найвищим стандартам якості, екологічності та безпеки.
- Суперзносостійкість: гідроциліндри зі сталевими корпусами та твердохромованими штоками витримують найекстремальніші навантаження.
- Ресурс понад 20 000 циклів — без втрати потужності й продуктивності.
- 100% контроль на заводі: перевірка тиском, герметичністю, а також тестування на морозо-, вібро- та корозійну стійкість.
- Температурний діапазон роботи: від -40°C до +80°C — стабільність у будь-яких умовах.
- Довіра гігантів автопрому: HYVA — вибір Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN.
HYVA — це стандарт гідравліки.
HYDROLIDER — ваша гарантія справжнього HYVA в Україні.
Hyva розробляє та виробляє повний асортимент телескопічних переворотних циліндрів для фронтальної та під кузовної установки. Здатність підіймати вантаж до 90 тонн і виліт гідроциліндрів до 11 метрів задовольнить потреби підняття кузовів різних розмірів і ваг. Всі циліндри Hyva розроблені з якісним покриттям штоків та штоками з товстими стінками, щоб забезпечити більшу механічну міцність і, отже, більшу стабільність та оптимальну стійкість до навантажень будь-яких типів підключення додаткового обладнання та всіх моделей КПП різних марок авто.У поєднанні з широким вибором насосів, клапанів, резервуарів для олії та елементів керування в асортименті продукція Hyva є найкращим співвідношенням ціни та якості.
Компанія hydrolider є офіційним представником Hyva і має сертифікат на гарантійне та сервісне обслуговування на території України.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN, Volvo, Mercedes-Benz, Scania |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип обладнання | Гідроциліндри |
| Відповідальна особа | Юлія Павленко |
- Ціна: 4 320 ₴


