Двовальцевий коток RD27: Комфорт та ефективність
RD27 — це компактна універсальна машина для будь-якого будмайданчика. Триточкове шарнірне з'єднання забезпечує рівномірний розподіл ваги вальця при оптимальній маневреності та стійкості під час руху. Це дозволяє досягти відмінної якості поверхні асфальту. Крім того, користувач виграє від переваг інтуїтивного управління, а також повного огляду зони ущільнення. Завдяки компактним розмірам модель RD28 можна без проблем використовувати також в обмежених умовах.
Ергономічна робоча платформа
Робоча платформа з амортизацією коливань відрізняється ергономічним дизайном. Низька загальна вібрація корпусу, а також зручний доступ до всіх елементів управління та їх керованість підвищують рівень комфорту під час роботи, а також підвищують задоволення від роботи та здоров'я оператора. Це сприяє підвищенню ефективності.
Організована панель оператора з інтуїтивно зрозумілим розташуванням елементів
Панель оператора має виключно графічний інтерфейс без написів. Завдяки такому привабливому оформленню управління стає простим і інтуїтивно зрозумілим. Оператор дуже швидко освоюється з ним. Індикатори робочого стану машини інтегровані в панель оператора. Це дозволяє операторові завжди бачити всі функції машини.
Велика зона огляду, компактна конструкція
Компактна конструкція забезпечує відмінний огляд вальців у будь-який час. Це спрощує маневрування та під'їзд до стін та перешкод. При цьому зменшується кількість пошкоджень і підвищується якість результату. Водій має винятковий круговий огляд, тому потрібно менше дзеркал і зовсім не потрібна камера заднього виду. Додатково знижується ризик нещасного випадку.
Характеристики:
| Відцентрова сила I (ззаду) | 49 кН |
| Амплітуда, ступінь II (ззаду) | 0,45 мм |
| Амплітуда, ступінь I (ззаду) | 0,45 мм |
| Частота вібрації II (ззаду) | 51 Гц |
| Частота вібрації I (ззаду) | 65 Гц |
| Лінійне навантаження з вібрацією, ступінь II (ззаду) | 3,26 кг/мм |
| Лінійне навантаження з вібрацією, ступінь I (ззаду) | 4,62 кг/мм |
| Розмір шин (ззаду) | 9,5/65-20 |
| Навантаження на колесо на кожну шину (ззаду) | 313,8 кг |
| Кількість шин (ззаду) | 4,0 |
| Подолана нахил | 30% |
| Подолана нахил, макс. (без вібрації) | 40% |
| Швидкість руху | 0 - 12 км/год |
| Статичне лінійне навантаження (спереду) | 1,11 кг/мм |
| Статичне лінійне навантаження (ззаду) | 1,13 кг/мм |
| Лінійне навантаження з вібрацією, ступінь I (спереду) | 4,6 кг/мм |
| Лінійне навантаження з вібрацією, ступінь II (спереду) | 3,24 кг/мм |
| Продуктивність ущільнення I (спереду) | 54 кН |
| Продуктивність ущільнення II (спереду) | 38 кН |
| Продуктивність ущільнення I (ззаду) | 54 кН |
| Продуктивність ущільнення II (ззаду) | 38 кН |
| Франц. класифікація, значення/клас | 11,3/PV3 |
| Частота вібрації I (спереду) | 65 Гц |
| Частота вібрації II (спереду) | 51 Гц |
| Амплітуда, ступінь I (спереду) | 0,45 мм |
| Амплітуда, ступінь II (спереду) | 0,45 мм |
| Центробежна сила, ступінь I (спереду) | 49 кН |
| Центробежна сила, ступінь II (спереду) | 38 кН |
| Статичний поперечний нахил | 30° |
| Частота осциляції, ступінь I (ззаду) | 38 Гц |
| Частота осциляції, ступінь II (ззаду) | 29 Гц |
| Тангенціальна амплітуда, ступінь I (ззаду) | 1,1 мм |
| Тангенціальна амплітуда, ступінь II (ззаду) | 1,1 мм |
| Зусилля осциляції, ступінь I (ззаду) | 54 кН |
| Зусилля осциляції, ступінь II (ззаду) | 38 кН |
| Довжина | 2.530 мм |
| Ширина | 1.310 мм |
| Висота | 1.752 мм |
| Робоча вага | 2.695 кг |
| Робоча вага, макс. | 3.410 кг |
| Відстань до бордюра (зліва) | 22,4" (570 мм) |
| Відстань до бордюра (справа) | 570 мм |
| Власна вага | 2.510 кг |
| Допустима загальна вага | 2.810 кг |
| Загальна висота з ROPS | 2.378 мм |
| Порожня вага з ROPS | 2.510 кг |
| Виступ справа | 55 мм |
| Виступ зліва | 55 мм |
| Робоча ширина | 1.200 мм |
| Дорожній просвіт по центру | 280 мм |
| Радіус повороту, внутр. | 2.370 мм |
| Робоча вага з ROPS | 2.695 кг |
| Відстань між осями | 1.700 мм |
| Радіус повороту, зовн. | 3.570 мм |
| Ширина вальця (спереду) | 1.200 мм |
| Ширина вальця (ззаду) | 1.200 мм |
| Діаметр вальця (спереду) | 720 мм |
| Діаметр вальця (ззаду) | 720 мм |
| Товщина вальця (спереду) | 15 мм |
| Товщина вальця (ззаду) | 15 мм |
| Робочий об'єм | 1.499 см³ |
| Номінальна потужність | 22,9 кВт |
| Номінальне число обертів | 2.700 1/хв |
| Стандарт (номінальна потужність) | ISO 14396 |
| Стартовий акумулятор, напруга | 12 В |
| Батарея, ємність (номінальне значення) | 70 Ач |
| Виробник двигуна | Kubota |
| Позначення двигуна | D1503 |
| Об'єм водяного бака | 180 л |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacker Neuson |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідна людина | Мордашова Наталія |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 17 квітня 2026