Рік випуску - 2014
Напрацювання - 7483 м. ч.
Напрацювання - 7483 м. ч.
Технічні характеристики:
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип призначення | Будівельні екскаватори |
| Тип ходової екскаватора | Гусеничні |
| Стан | Б/У |
| Напрацювання | 7483 годин |
| Рік випуску | 2014 р |
| Характеристики робочої частини | |
|---|---|
| Опорно-поворотний пристрій | Полноповоротное |
| Тип ковша екскаватора | Зворотна лопата |
| Довжина стріли | 9870 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм двигуна | 4.8 л |
| Потужність двигуна | 172 л. с. |
| Максимальна кількість оборотів | 2000 об/хв |
| Марка двигуна | DIESELMAX 448 |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 9440 мм |
| Ширина | 3025 мм |
| Висота | 3090 мм |
| Вага | 22060 кг |
| Геометричні параметри копання | |
| Максимальний радіус копання | 9160 мм |
| Максимальна глибина копання | 6020 мм |
| Максимальна висота копання | 9200 мм |
| Максимальна висота розвантаження | 6530 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 3710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип стріли | моноблочна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Паванко Юлія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 травня 2026