Рік випуску - 2011
Напрацювання - 3600 м. ч.
Напрацювання - 3600 м. ч.
Технічні характеристики:
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип призначення | Будівельні екскаватори |
| Тип ходової екскаватора | Гусеничні |
| Стан | Б/У |
| Характеристики робочої частини | |
|---|---|
| Опорно-поворотний пристрій | Полноповоротное |
| Тип ковша екскаватора | Зворотна лопата |
| Тип стріли | З жорсткою підвіскою |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм двигуна | 4.8 л |
| Потужність двигуна | 175 л. с. |
| Максимальна кількість оборотів | 2000 об/хв |
| Марка двигуна | Isuzu 4HKIX |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 9440 мм |
| Ширина | 3025 мм |
| Висота | 3090 мм |
| Вага | 22060 кг |
| Геометричні параметри копання | |
| Максимальний радіус копання | 9160 мм |
| Максимальна глибина копання | 6020 мм |
| Максимальна висота копання | 9200 мм |
| Максимальна висота розвантаження | 6530 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 3710 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Паванко Юлія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 травня 2026