Рік випуску - 2006
Напрацювання - 7281 м. год.
Напрацювання - 7281 м. год.
Технічні характеристики:
| Виробник | Bomag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип дорожньої ковзанки | З гладкими вальцями |
| Стан | Б/У |
| Напрацювання | 7281 годин |
| Рік випуску | 2006 р |
| Габаритні розміри у транспортному положенні | |
|---|---|
| Довжина | 4220 мм |
| Ширіна | 1820 мм |
| Висота | 2990 мм |
| Вага | 9800 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | Cummins 4 BT 3.3 |
| Потужність двигуна | 79 л. с. |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Паванко Юлія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026