Рік випуску - 2008
Напрацювання - 4601 м. ч.
Напрацювання - 4601 м. ч.
Технічні характеристики:
| Виробник | Bomag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип дорожньої ковзанки | Комбінування |
| Амплітуда вібрації | 0.94 мм |
| Частота вібрації | 50 Гц |
| Стан | Б/У |
| Напрацювання | 4601 годин |
| Рік випуску | 2008 р |
| Характеристики ходової | |
|---|---|
| Ширина вальця | 1680 мм |
| Навантаження на передню вісь | 5025 кг |
| Навантаження на задню вісь | 4875 кг |
| Радіус повороту | 4.4 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 11 км/рік |
| Габаритні розміри у транспортному положенні | |
| Довжина | 4520 мм |
| Ширіна | 1840 мм |
| Висота | 3000 мм |
| Вага | 10300 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | Deutz TD 2011 L04 w |
| Потужність двигуна | 101 л. с. |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Максимальна кількість обертів | 2300 об/хв |
| Користувацькі характеристики | |
| Центробіжна сила | 107 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Паванко Юлія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 17 квітня 2026