Бензиновий садовий подрібнювач Zipper ZI-HAEK 11000 - потужний подрібнювач, який прекрасно справляється з подрібненням залишків дерев, кущів та іншої рослинності в саду та городі.
Технічні характеристики:
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Вага брутто | 205 кг |
| Вага нетто | 185 кг |
| Габарити ШхГхВ | 387х600х445 мм |
| Максимальний діаметр гілок | 120 мм |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Потужність двигуна S1 | 9000 Вт |
| Об'єм двигуна | 420 см³ |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 4-тактний |
| Тип живлення | Бензиновий |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ |
Ця модель подрібнювача прекрасно підійде для підтримки чистоти та порядку на великих за площею садах, городах, дачах.
Переваги садового подрібнювача Zipper ZI-HAEK 11000:
-
Мобільність, не потрібно бути прив'язаним кабелем до розетки.
-
Потужний одноциліндровий чотиритактний двигун, який розвиває 2000 об/хв ріжучого вузла.
-
Вмісткий жолоб для подачі.
-
Два реверсивних ножа, які легко справляться з найтвердшою деревиною.
-
Великий діаметр різу - 120 мм.
-
Відсутність баку для тирси, завдяки цьому економиться час на його постійне очищення.
Купити садовий подрібнювач у Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки, яка працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
- HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Юлія Павленко |
| Об'єм двигуна | 420 см3 |
| Потужність двигуна | 9 кВт |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 4-тактний |
| Макс. діаметр реза | 120 мм |
| Клас безпеки | IP20 |
| Обертів різального вузла | 2000 об / хв |
- Ціна: 109 560 ₴


