Міні самоскид ZIPPER ZI-RD300 на колесах підійде для очищення будівельного майданчика, присадибної території від різного будівельного і побутового сміття, гравію, дерев, піску і іншого. Також чудово впорається із завданням перенесення сипучих будівельних матеріалів з одного місця на інше. І все це буде зроблено в найкоротші терміни і без застосування праці людини.
Технічні характеристики:
| Вага брутто | 166 кг |
| Вага нетто | 145 кг |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 775х1135х880 мм |
| Ємність бака | 3,6 л |
| Потужність мотора S1 | 4100 Вт |
| Обсяг | 196 см3 |
| Передача енергії | 3F + 1R |
| Корисне навантаження | 300 кг |
| Розміри контейнера | 912x650x560 мм |
| Швидкість | 3600 в хв |
| Швидкість подачі | 2,5 / 4,8 / 6,4 км / год |
Завдяки своїй компактній конструкції, без проблем проїде по вузьких доріжках і пройде в невеликі ворота.
Особливості:
-
Ручний перекидна кузов
-
Повний привід
-
Коробка передач, не вимагає технічного обслуговування
-
Напрямок руху можна контролювати на ручці
-
Місткий кузов
-
Рекомендовані навантаження - 300 кг.
-
Масивні колеса, які легко подолають важко прохідну місцевість.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність бака | 3,6 л |
| Кубічна ємність | 196 см3 |
| Потужність двигуна | 4.8 кВт |
| Обороти двигуна | 3600 об / хв |
| Відповідна людина | Юлія Паванко |
| Розміри ковша | 635х330х940 мм |
| Розміри упаковки | 775x1135x880 мм |
| Рекомендоване навантаження | 300 кг |
| Швидкість ходу | 2,5 / 4,8 / 6,4 км / год |
| Тип двигуна | 1-циліндровий, 4-тактний OHV |
- Ціна: 83 460 ₴





