Бензиновий генератор ZIPPER ZI-STE5500 - потужний генератор для автономної або аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, для саду, на відпочинку, для дачі. Генератор добре показує себе в побутових умовах експлуатації, використовується для забезпечення роботи інструменту, електроприладів та побутової техніки. Потужності 5 кВт вистачить, щоб забезпечити електрикою всі прилади будинки (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти, і навіть зварювальний апарат.
Технічні характеристики:
| Вага брутто | 90 кг |
| Вага нетто | 84 кг |
| Габарити ШхДхВ | 570х700х570 мм |
| Ємність бака | 25 л |
| Максимум. Потужність | 5500 Вт (400 В); 1800 Вт (230 В) |
| Потужність мотора S1 | 8500 Вт |
| Безперервна потужність генератора | 5000 Вт (400 В); 1700 Вт (230 В) |
| Пробіг | 7 годин |
| Швидкість | 3600 в хв |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 4-тактний двигун OHV |
| Рівень звукової потужності | 95 дБ |
| Роз'єм | 1x 230 В 1x 400 В |
| стартер | КДІ |
Особливості:
-
100 % мідна обмотка.
-
Тривалий час роботи, близько 9 годин.
-
Захист від перевантаження.
-
Низький рівень шуму.
-
Наявність вольтметра. датчика рівня масла.
-
Зручний при транспортуванні.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
- Ціна: 44 870 ₴


Відправка з 30 квітня 2026