Силовий генератор ZIPPER ZI-STE2800 - потужний генератор для автономної або аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, для саду, на відпочинку, для дачі. Генератор добре показує себе в побутових умовах експлуатації, використовується для забезпечення роботи інструменту, електроприладів та побутової техніки. Потужності 2,8 кВт вистачить, щоб забезпечити електрикою всі прилади будинки (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
Технічні характеристики:
| Вага | 45 кг |
| Час безперервної роботи | 7.2 год |
| Габарити ШхДхВ | 450х610х475 мм |
| Максимальна потужність | (220В)2.8 кВт |
| Матеріал обмотки | мідь |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Обсяг паливного бака | 15 л |
| Силові розетки | 2х16А (220В) |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Рівень шуму | 95 дБ |
Особливості:
-
100 % мідна обмотка.
-
Захист від перевантаження.
-
Низький рівень шуму.
-
Наявність вольтметра. датчика рівня масла і палива.
-
Зручний при транспортуванні, завдяки колесам і ручок для перенесення.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
- Ціна: 21 190 ₴


Відправка з 30 квітня 2026