Вертикальний гідравлічний дровокол ZIPPER ZI-HS30Z - призначений для розколювання коротких і довгих колод. Довжина колоди не повинна перевищувати 1100 мм, а діаметр - 400 мм. Дровокол даної моделі - стабільна і стійка до крученню сталева конструкція. Керувати ним легко, завдяки, безступінчастому регульованим спліт-ліфта.
Технічні характеристики:
| Вага брутто | 351,40 кг |
| Вага нетто | 333 кг |
| Вібраційна рукоятка | 2.5 м / с2 |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 680х970х2000 мм |
| Гідравлічний хід | 23,46 МПа |
| Діаметр ділення | 80-400 мм |
| Довжина зазору | 560-1100 мм |
| Максимум. Хід розщеплення | 948 мм |
| Потужність двигуна | 5500 Вт |
| Напруга | 380 В |
| Обсяг гідравлічного масла | 30 л |
| Швидкість повернення | 4,4 см / с |
| Швидкість руху | 2.4 / 8.1 см / с |
| Рівень звукового тиску | 80 дБ |
| Зусилля розщеплення | 30 т |
| Розміри | 1050x1700x2500 мм |
Для цього вертикального дровоколу джерелом живлення є розетка 400 Вольт, а потужність двигуна може досягати 12 кВт. Дана модель насоса забезпечує постійну потужність при максимальному тиску, яке може досягати 30 тонн. Зручний для транспортування завдяки вбудованому рухомого пристрою Велика площа підстави гарантує його стійкість. Дана модель є найпотужнішою з усіх колунів, представлених фірмою ZIPPER.
Дровокол ZIPPER ZI-HS30Z - є безпечним обладнанням, так як в ньому реалізовані сучасні засоби контролю безпеки згідно з новим стандартом 2017 року. Незважаючи на це, виробник рекомендує при роботі з дроворубом використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички, окуляри, захисне взуття).
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 680х970х2000 мм |
| Гідравлічний тиск | 23,46 мПа |
| Макс. висота деревини | 1100 мм |
| Макс. висота клина | 948 мм |
| Макс. діаметр стовбура деревини | 400 мм |
| Напруга | 400 В / 50 Гц |
| Обсяг масла в гідравліці | 30 л |
| Відповідна людина | Юлія Паванко |
| Сила тиску | 30 тонн |
| Швидкість повернення | 4,4 см / с |
| Швидкість тиску деревини (2 швидкості) | 2,4 / 8,1 см / с |
| Стан | Нове |
- Ціна: 175 370 ₴


Відправка з 02 травня 2026