Верстат виготовлений з високоякісної сталі, і якісних комплектуючих, що підтверджує сертифікат якості СЄ* в добавок литий вузол шліфування виконані з шліфованого сірого чавуну. Дана особливість верстата гасить вібрацію при роботі, і дозволяє обробляти деталі з дивовижною чистотою.
Технічні характеристики:
| Потужність двигуна S1 | 2200 Вт |
| Швидкість подачі | 1,8-6,7 |
| Вага брутто | 247 кг |
| Габарити | 960x740x1550 мм |
| Діаметр вала | 82 мм |
| Напруга | 400 В |
| Рівень звукового тиску | 82 дБ |
| Макс. товщина заготовки | 127 мм |
| Хв. товщина заготовки | 6 мм |
| Частота обертання | 1420 об/хв |
| Габарити в упаковці | 860х1030х1740 мм |
| Маса нетто | 215 кг |
Купити обладнання Гидролидере — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії і допомогу у виборі техніки.
- Устаткування, яке працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Відповідальна особа | Юлія Павленко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 980 ₴











Відправка з 02 травня 2026