ZIPPER ZI-STE3000IV - бензиновий інверторний генератор. Особливістю інверторних генераторів є те, що на виході виходить ідеальна синусоїда і частота струму. Це дозволяє живити найчутливіші електроприлади. Ще однією перевагою даних генераторів є мобільність, саме це приваблює мандрівників і людей, які ведуть активний спосіб життя.
Технічні характеристики:
| Вага брутто | 44,30 кг |
| Вага нетто | 39,30 кг |
| Габарити ШхДхВ | 440х700х520 мм |
| Захист двигуна при низькому рівні масла | є |
| Індикатор заміни масла | є |
| Індикатор перевантаження | є |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Потужність мотора S1 | 4300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг паливного бака | 10 л |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 4-тактний |
| Тип запуску | электростарт |
Особенности:
-
Полностью закрытый корпус, что значительно снижает уровень шума при работе.
-
Удобная транспортировка благодаря выдвижной ручке и транспортным колесам.
-
Простота в использовании.
-
Мощность 3 кВт - достаточно для запитки основного электрооборудования.
-
Оснащен двумя розетками 230 В, 50 Гц.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 450 ₴


Відправка з 30 квітня 2026