Вертикальний гідравлічний дровокол ZIPPER ZI-HS10TN - призначений для розколювання коротких та довгих колод. Довжина колоди не повинна перевищувати 1040 мм, а діаметр - 300 мм. Дровокол даної моделі - стабільна і стійка до кручення сталева конструкція. Керувати ним легко, завдяки безступінчастому регульованому спліт-ліфту.
Технічні характеристики:
| Виробник | Zipper |
| Стан | Нове |
| Вага брутто | 183,40 кг |
| Напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Уровень звукового тиску | 80 дБ |
| Швидкість повернення | 3,7 см/с |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 755х500х1700 мм |
| Гідравлічний хід | 25,2 МПа |
| Обсяг гідравлічного масла | 7 л |
| Вага нетто | 173,40 кг |
| Потужність двигуна S6 | 3000 Вт |
| Розміри | 1440x1330x2280 мм |
| Довжина зазору | 560-1040 мм |
| Зусилля розщеплення | 11 т |
| Максимум. Хід розщеплення | 850 мм |
| Діаметр ділення | 100-300 мм |
| Швидкість руху | 2,9 / 13,9 см / с |
| Вібраційна рукоятка | 2.5 м/с2 |
Для цього вертикального дровокола джерелом живлення є розетка 400 Вольт, а потужність двигуна може досягати 3,0 кВт. Дана модель насоса забезпечує постійну потужність за максимального тиску, яке може досягати 10 тонн. Зручний для транспортування завдяки вбудованому рухомому устройству. Велика площа підстави гарантує стійкість дровоколу.
Є можливість встановлювати два режими роботи: швидкий - 13,9 см/с та повільний - 2,9 см/с.
Дровокіл ZIPPER ZI-HS10TN - є безпечним обладнанням, оскільки в ньому реалізовані сучасні засоби контролю безпеки відповідно до нового стандарту 2017 року. Незважаючи на це, виробник рекомендує при роботі з дровоколом використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички, окуляри, захисне взуття).
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Юлія Павленко |
- Ціна: 66 720 ₴


