Вертикальний гідравлічний дровокол ZIPPER ZI-HS12TN - призначений для розколювання колод. Довжина колоди не повинна перевищувати 1040 мм, а діаметр - 120-400 мм Дровокол даної моделі - стабільна і стійка до крученню сталева конструкція. Керувати ним легко, завдяки, безступінчастому регульованим спліт-ліфта.
Технічні характеристики:
| Виробник | Zipper |
| Стан | Нове |
| Вага брутто | 188,40 кг |
| Вага нетто | 178,40 кг |
| Напруга | 400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Рівень звукового тиску | 80 дБ |
| Швидкість повернення | 5,2 см / с |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 755х500х1700 мм |
| Гідравлічний хід | 24 МПа |
| Обсяг гідравлічного масла | 7 л |
| Потужність мотора S6 | 3300 Вт |
| Вібраційна рукоятка | 2.5 м / с2 |
| Розміри | 1440x1330x2280 мм |
| Довжина зазору | 560-1040 мм |
| Зусилля розщеплення | 12 т |
| Максимум. Хід розщеплення | 850 мм |
| Діаметр ділення | 100-300 мм |
| Швидкість руху | 4.2 / 23.2 см / с |
Для цього вертикального дровоколу джерелом живлення є розетка 400 Вольт, а потужність двигуна може досягати 3.5 кВт. Зручний для транспортування завдяки вбудованому рухомого пристрою. Велика площа підстави гарантує його стійкість.
Дровокол ZIPPER ZI-HS12TN - є безпечним обладнанням, так як в ньому реалізовані сучасні засоби контролю безпеки згідно з новим стандартом 2017 року. Незважаючи на це, виробник рекомендує при роботі з дроворубом використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички, окуляри, захисне взуття).
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Юлія Павленко |
- Ціна: Ціну уточнюйте




