ZIPPER ZI-STE950A - бензиновий генератор. Перевагою даних генераторів є мобільність, саме це їх якість приваблює мандрівників і людей, які ведуть активний спосіб життя.
Технічні характеристики:
| Виробник | Zipper |
| Стан | Нове |
| Вага брутто | 13,50 кг |
| Вага нетто | 12 кг |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Клас захисту | IP23M |
| Рівень звукової потужності | 93 дБ |
| Швидкість | 3000 хв-1 |
| Потужність генератора | 630 Вт |
| Габарити ШхДхВ | 280х505х420 мм |
| Розетка | 230 В/50 Гц |
| Тривалість роботи | 4 години |
| Обсяг паливного бака | 2,5 л |
| Тип двигуна | 1-циліндровий, 2-тактний мотор |
| Максимум. продуктивність | 700 Вт |
Особливості:
-
Низький рівень шуму при роботі.
-
Зручна транспортування завдяки легкій вазі і компактному розміру
-
Простота у використанні.
-
Гумові ніжки - зменшують вібрацію генератора.
-
Потужність 1,5 кВт - достатньо для живлення основного електрообладнання на дачі, відпочинку або пікніку.
-
Оснащений однією розеткою 230 В, 50 Гц.
-
Ємність бака становить 2,3 літра, що цього обсягу достатньо для подачі електроенергії протягом 4 годин. Час роботи може змінюватися в залежності від потужності, підключених електроприладів і режиму їх роботи.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
- Ціна: Ціну уточнюйте


