Фронтальний гідроциліндр FC A129-4-04320-004-K1050 від Hyva на 4 штоки, з вантажопідйомністю до 48 тонн
Спроектований для різноманітних застосувань, даний гідроциліндр з діаметром 129 мм та 4 штоками здатний підіймати до 48 тонн, забезпечуючи загальний хід 4320 мм. З максимальним робочим тиском 250 бар, даний гідроциліндр Hyva витримує більш значні навантаження, що дозволяє вантажівкам бути оснащеними компактними гідроциліндрами, економлячи місце і вагу. Гідроциліндр підйому кузова із серії Alpha переважно використовується з прямим з'єднанням корпусу та цапфовим типом з'єднання.
Серія гідроциліндрів Hyva Alpha гарантує оптимальну продуктивність шляхом зниження ваги, збільшення швидкості перекидання та необхідної стійкості. Унікальна сегментна конструкція штоків циліндра забезпечує надійну роботу у найскладніших умовах. Мала вага всього гідроциліндра з маслом (найлегші циліндри на ринку) допомагає збільшити корисне навантаження вантажівки, що призводить до значної економії.
Характеристики гідроциліндра Hyva FC A129-4-04320-004-K1050 (70524260)
| Артикул | 70524260 |
|---|---|
| Опис | FC A129-4-04320-004-K1050 |
| Ефективний діаметр | 129 мм |
| Кількість штоків | 4 |
| Спільний хід (включаючи висування) | 4320 мм |
| Вантажопідйомність | 29 - 48 тонн |
| Максимальний робочий тиск | 250 бар |
| Робочий обсяг | 36 л |
| Загальний обсяг | 39 л |
| Максимальне навантаження циліндра (початок перекидання) | 195 кН |
| Максимальні витрати з обмежувачем¹ | 122 л/хв |
| Максимальні витрати без обмежувача¹ | 86 л/хв |
| Максимальна витрата з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 85 л/хв |
| Максимальна витрата без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 60 л/хв |
| Час перекидання з обмежувачем¹ | 18 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ | 25 сек |
| Час перекидання з обмежувачем¹ при температурі нижче -20°C | 26 сек |
| Час перекидання без обмежувача¹ при температурі нижче -20°C | 36 сек |
| Допустимий час опускання | 18 сек |
| Вага | 174 кг |
| Хромування (HC) | ні |

Цей циліндр є лише підйомним пристроєм. Його не слід використовувати як елемент конструкції і не слід піддавати бічним навантаженням. Перекидальний клапан повинен мати скидання тиску на отворі циліндра, встановлене не вище макс. робочого тиску Переконайтеся у максимальному навантаженні на циліндр. Робочий діапазон температур становить від -40°C до +80°C. Максимальна тривалість висування становить 0,5 години (за винятком загартованих ступенів із твердим хромуванням). Циліндр пофарбований у чорний колір (RAL9005) з мінімальною товщиною покриття, що відповідає 480-годинному випробуванню у нейтральному сольовому тумані згідно з ISO 9227. ¹ Обмежувач ходу циліндра Hyva.
HYDROLIDER — офіційний ексклюзивний представник HYVA в Україні!
Світова якість. Український сервіс.
HYVA — це гідравліка, якій довіряють у 130 країнах світу. Мільйони вантажівок на дорогах світу вже працюють з компонентами HYVA — і не випадково.
Що таке справжня якість HYVA?
- Міжнародна сертифікація: ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949 — гарантія відповідності найвищим стандартам якості, екологічності та безпеки.
- Суперзносостійкість: гідроциліндри зі сталевими корпусами та твердохромованими штоками витримують найекстремальніші навантаження.
- Ресурс понад 20 000 циклів — без втрати потужності й продуктивності.
- 100% контроль на заводі: перевірка тиском, герметичністю, а також тестування на морозо-, вібро- та корозійну стійкість.
- Температурний діапазон роботи: від -40°C до +80°C — стабільність у будь-яких умовах.
- Довіра гігантів автопрому: HYVA — вибір Mercedes-Benz, Volvo, Scania, MAN.
HYVA — це стандарт гідравліки.
HYDROLIDER — ваша гарантія справжнього HYVA в Україні.
Hyva розробляє та виробляє повний асортимент телескопічних переворотних циліндрів для фронтальної та під кузовної установки. Здатність підіймати вантаж до 90 тонн і виліт гідроциліндрів до 11 метрів задовольнить потреби підняття кузовів різних розмірів і ваг. Всі циліндри Hyva розроблені з якісним покриттям штоків та штоками з товстими стінками, щоб забезпечити більшу механічну міцність і, отже, більшу стабільність та оптимальну стійкість до навантажень. будь-яких типів підключення додаткового обладнання та всіх моделей КПП різних марок авто.У поєднанні з широким вибором насосів, клапанів, резервуарів для олії та елементів керування в асортименті продукція Hyva є найкращим співвідношенням ціни та якості.
Компанія hydrolider є офіційним представником Hyva і має сертифікат на гарантійне та сервісне обслуговування на території України.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70524260 |
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Scania, Mercedes-Benz, MAN, Volvo |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Гідроциліндри |
| Відповідальна особа | Трапляється Юлія |
- Ціна: 100 040 ₴






