Бурова установка MAIT GT 300 розроблена для геотермальних свердловин і колодязів у міській, сільськогосподарській сфері, під геотермальне опалення, інженерно-геологічні та інші роботи в обмежених умовах. Може здійснювати ефективне буріння складних пластів, які складаються з різних твердих порід.
В основі проекту машини лежить великий досвід MAIT в області водяних свердловин. Установка GT 300 може бути оснащена геотермальним ротором або ротором для свердловин. Технічний відділ виробника вивчив всі системи для спрощення роботи, такі як автоматична збірка і розбирання штанг.
Стандартна версія GT 300 змонтована на гусеничної ходової частини, за запитом може бути змонтована на базі вантажівки. Вона оснащена чотирма гідравлічними стабілізаторами, грязьовим насосом і іншими аксесуарами за запитом.
Технічні характеристики
| Максимальний номінальний крутний момент | 14,7 кНм |
| Максимальний номінальний крутний момент при Vmax | 2,87 кНм |
| Номінальний відкат | 176 KN |
| Номінальне тягове зусилля | 88 KN |
| Хід удару | 8 м |
| Робочий кут | 90° |
| Номінальний крутний момент (для роторних свердловин) | 9,5 кНм |
| Швидкість обертання (для роторних свердловин) | 25 - 940 об/хв |
| Номінальний відкат допоміжної лебідки | 13,5 KN |
| Максимальна швидкість допоміжної лебідки | 18,5 м/хв |
| Діаметр шин келлі | 60 - 270 мм |
| Витрата насоса грязьового | 170 м3/год |
| Гідравлічний розширювач | мін. - 76 мм, макс. - 110 мм |
| Гідравлічний масляний бак | 700 л |
| Паливний бак | 430 л |
| Двигун | Caterpillar, C9, потужність 242 кВт |
| Орієнтовний вага | 35 тонн |
| Максимальна глибина |
300 м |
| Глибина з обсадними трубами | 100 м |
| Штанга | 4" довжина 6000 мм |
| Довжина щогли | 10,8 м |
| Розсунення щогли | 1 м |
| Зберігання стрижневих балок | N°50 (6 м - Ø 70 мм) |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAIT |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Марка двигуна | CAT |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Середина Марина |
- Ціна: Ціну уточнюйте











Відправка з 01 липня 2026