Mait GEA 500 - універсальна гідравлічна бурова установка. Високий обертаючий момент, компактні розміри і маніпулятор, який може повертатися на 360°. GEA 500 ідеально підходить для виконання будь-яких завдань по бурінню свердловин малого діаметру, таких як:
- Мікропили і шнеки безперервної дії;
- Вертикальне струминне буріння або проходка тунелів;
- Анкеровка;
- Буріння з допомогою триконуса і гідравлічних молотів;
- Дренажні свердловини;
- Буріння з високим крутним моментом для обсадних робіт;
- Буріння з високою швидкістю обертів;
- Водяні свердловини.
Стандартна версія GEA 500 складається з бурового агрегату, встановленого на гусениці, що робить машину надзвичайно стійкою завдяки низькому центру тяжіння.
За бажанням замовника GEA 500 може бути оснащена великою кількістю додаткового обладнання.
Технічні характеристики
| Двигун | Caterpillar 3056E, потужність-129 кВт |
| Двигун | Deutz BF6M 1013 CP, потужність 164 кВт |
| Максимальний номінальний обертаючий момент ротора |
13 KNm |
| Швидкість ротора | 600 об/хв |
| Номінальний відкат ротора | 80 KN |
| Номінальне тягове зусилля ротора | 60 КН |
| Хід ротора | 4,2 м |
| Довжина щогли | 6 м |
| Розсування щогли | 1 + 1 м |
| Максимальна обертання щогли | 0° - 360° |
| Максимальна висота горизонтального отвори щогли | 5 м |
| Довжина гусениць | 3,3-4,06 м |
| Ширина гусениць | 2,2-2,45 м |
| Гідравлічний масляний бак | 500 л |
| Паливний бак | 500 л |
| Гідравлічні стабілізатори | 2 |
| Максимальний діаметр потрійного ефекту лещат | 320 мм |
| Додаткова поворотна головка | 27,5 KNm |
| Інжекторний насос | 180 л - 60 bar |
| Мастильна пристрій для лінії | 35 bar |
| Трехпоршневой насос для піни | 40 л - 50 bar |
| Гідравлічний шпиндель | 60 - 100 мм |
| Вага | 15-20 тонн |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAIT |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Середина Марина |
- Ціна: Ціну уточнюйте








Відправка з 01 липня 2026