ВІПО-12 mini city - особлива модель автогідропідіймача. Вона являє собою компактне і мобільне обладнання, яке дозволяє працювати в обмежених умовах, без ризику зачепити навколишні об'єкти. ВІПО-12 mini city ідеально підійде для потреб підприємств, які займаються обслуговуванням електричних мереж, розміщенням зовнішньої реклами на банерах та біл-бордах, для будівельних компаній та інших організацій, діяльність яких пов'язана з роботою на невеликій висоті (до 12 метрів).
Відмінною особливістю моделі є компактність конструкції, що дозволяє розташувати обладнання підйомника за кабіною автомобільного шасі і додатково оснастити модель бортовою платформою для перевезення малогабаритних вантажів.
Реалізації зазначених завдань сприяють і технічні характеристики автогідропідіймача:
- Максимальна висота підйому становить 12 метрів.
- Максимальна вантажопідйомність колиски – 120 кг, що розраховане на безперешкодну роботу однієї людини, що знаходиться в кошику з інструментами.
- Колінчасто-телескопічна 2-секційна і стріла.
- Гідравлічні шланги і проводка прокладені усередині стріли.
- Електрогідравлічне управління з виносного пульта і з люльки.
- Ланцюгова синхронізація висування секцій.
Характеристики
| Вантажопідйомність люльки | 120 кг |
| Поворот люльки | ±45° |
| Розмір люльки | 1400×700×990 мм |
| Електроізоляція люльки | до 1000 В |
| Висота підйому | 12 м |
| Виліт | 4,5 м |
| Модель шасі |
ГАЗ-А21 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Кут повороту стріли | 360° |
| Опорний контур | 1,875 × 3,62 м |
| Вантажопідйомність бортової платформи | 500 кг |
| Розміри в транспортному положенні |
6,345×2,28×2,74 м |
Купити автогидроподъемник в Гидролидере — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії і допомогу у виборі техніки.
- Гідравліку, яка працює на результат.
- Якість нашої роботи, обов'язково робимо перевірку гідравліки, роблячи заміри тиску. Чого не робить ніхто з наших конкурентів.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІПО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Середина Марина |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 26 травня 2026