ВІПО-17 – унікальна модифікація автогідропідіймача. Її особливістю є можливість установки обладнання підйомника на шасі ГАЗ-3302 і ГАЗ A21. Дана модель ідеально підійде для потреб підприємств, які займаються обслуговуванням електричних мереж, розміщенням зовнішньої реклами на розтяжках та білбордах, для будівельних компаній, житлово-комунальних господарств та інших організацій, діяльність яких пов'язана з роботою на невеликій висоті (до 18 метрів). Завдяки легкості базового шасі, експлуатація підйомника в умовах жвавого мегаполісу стає легко здійсненним завданням.
Що стосується технічних характеристик автогідропідіймача, то максимальна висота підйому складає 17 метрів, максимальний виліт стріли – 9 метрів. Максимальна вантажопідйомність кошика – 200 кг, що розраховане на безперешкодну роботу двох осіб, що перебувають у кошику з інструментами. Переваги:
- Колінчасто-телескопічна 2-секційна і стріла.
- Гідравлічні шланги і проводка прокладені усередині стріли.
- Електрогідравлічне управління з виносного пульта і з люльки.
- Ланцюгова синхронізація висування секцій.
Характеристики
| Вантажопідйомність люльки | 200 кг |
| Поворот люльки | ±45° |
| Розмір люльки | 1400×700×1100 мм |
| Електроізоляція люльки | до 1000 В |
| Висота підйому | 17 м |
| Виліт | 9 м |
| Модель шасі |
ГАЗ-А21, ГАЗ-3302 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Кут повороту стріли | 360° |
| Опорний контур | 3,4 × 3,7 м |
| Розміри в транспортному положенні |
5,305×2,38×2,9 м |
Купити автогидроподъемник в Гидролидере — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії і допомогу у виборі техніки.
- Гідравліку, яка працює на результат.
- Якість нашої роботи, обов'язково робимо перевірку гідравліки, роблячи заміри тиску. Чого не робить ніхто з наших конкурентів.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІПО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Середина Марина |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 26 травня 2026