Автомобільний гідравлічний підйомник ВІПО-20 МАЗ-4371 призначений піднімати робітників на висоту до 19,5 метрів для виробництва будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт. Конструкція підйомника оснащена телескопічною стрілою, з'єднаної з поворотною рамою.
Переваги:
- Важільно-телескопічна 3-х секційна стріла (основна стріла + 2 секції).
- Ланцюгова синхронізація висування секцій.
- Гідравлічні шланги і проводка прокладені усередині стріли.
- Електрогідравлічне керування з місця оператора і з люльки.
- Колона, що забезпечує обертання стріли на 360° без обмежень.
- Л-образні аутригери.
Технічні характеристики
| Модель шасі | МАЗ-4371 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Вантажопідйомність люльки | 240 кг |
| Робоча висота підйому | 19,5 м |
| Розмір люльки | 1400×700×1100 мм |
| Електроізоляція люльки | до 1000 В |
| Виліт | 11,4 м |
| Кут повороту стріли | 360° |
| Опорний контур | 3,1 × 3,25 м |
| Розміри в транспортному положенні, м (довжина×ширина×висота) | 7,9×2,55×3 м |
Купити автогидроподъемник в Гидролидере — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії і допомогу у виборі техніки.
- Гідравліку, яка працює на результат.
- Якість нашої роботи, обов'язково робимо перевірку гідравліки, роблячи заміри тиску. Чого не робить ніхто з наших конкурентів.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІПО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Середина Марина |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 26 травня 2026