
Автогидроподъемник ВІПО-22-01 ГАЗ-С42R33 стріла над кабіною
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: ВИПО-22-01 ГАЗ-С42R33
Відправка з 26 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний гідравлічний підйомник ВІПО-22 ГАЗ-С42 призначений піднімати робітників на висоту до 22 метрів для виробництва будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт. Конструкція підйомника оснащена телескопічною стрілою, з'єднаної з поворотною рамою.
Переваги:
- Телескопічна 5-секційна і стріла (основна стріла+ 4 секції).
- Ланцюгова синхронізація висування секцій.
- Гідравлічні шланги і проводка прокладені в захисних лотках збоку секцій стріли або в електро-гідравлічному барабані.
- Електрогідравлічне керування з місця оператора і з люльки.
- Колона, що забезпечує обертання стріли на 360° без обмежень.
- П-образні аутригери.
Технічні характеристики
| Модель шасі | ГАЗ-С42R33 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Вантажопідйомність люльки | 300 кг |
| Робоча висота підйому | 22 м |
| Розмір люльки | 1400×700×1100 мм |
| Електроізоляція люльки | до 1000 В |
| Виліт | 12 м |
| Кут повороту стріли | 360° |
| Опорний контур | 3,72 × 3,72 м |
| Розміри в транспортному положенні, м (довжина×ширина×висота) | 7,37×2,55×3,53 м |
Купити автогидроподъемник в Гидролидере — значить переконатися в якісному і тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії і допомогу у виборі техніки.
- Гідравліку, яка працює на результат.
- Якість нашої роботи, обов'язково робимо перевірку гідравліки, роблячи заміри тиску. Чого не робить ніхто з наших конкурентів.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІПО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Середина Марина |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


