
Автогидроподъемник ВІПО-24-01 ГАЗ-С41А43R13 стріла за кабіною
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: ВИПО-24-01 ГАЗ-С41А43R13
Відправка з 26 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний гідравлічний підйомник ВІПО-24-01 ГАЗ-С41 призначений піднімати робітників на висоту до 24 метрів для виробництва будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт. Конструкція підйомника оснащена телескопічною стрілою, з'єднаної з поворотною рамою.
Переваги:
- Телескопічна 5-секційна і стріла (основна стріла+ 4 секції).
- Ланцюгова синхронізація висування секцій.
- Гідравлічні шланги і проводка прокладені в захисних лотках збоку секцій стріли або в електро-гідравлічному барабані.
- Електрогідравлічне керування з місця оператора і з люльки.
- Колона, що забезпечує обертання стріли на 360° без обмежень.
- П-образні аутригери.
Технічні характеристики
| Модель шасі | ГАЗ-С41R13 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Вантажопідйомність люльки | 300 кг |
| Робоча висота підйому | 24 м |
| Розмір люльки | 1400×700×1100 мм |
| Електроізоляція люльки | до 1000 В |
| Вылет | 12 м |
| Угол поворота стрелы | 360° |
| Опорный контур | 3,4 × 4,2 м |
| Размеры в транспортном положении, м (длина×ширина×высота) | 8,35×2,55×3,36 м |
Купить автогидроподъемник в Гидролидере — значит убедиться в качественном и длительном функционировании с гарантийным сроком.
Мы предоставляем:
- Бесплатную консультацию ведущих менеджеров компании и помощь в выборе техники.
- Гидравлику, которая работает на результат.
- Качество нашей работы, обязательно делаем проверку гидравлики, делая замеры давления. Чего не делает никто из наших конкурентов.
- Гарантию 12 месяцев от производителя.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІПО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Середина Марина |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


