Автомобільний гідравлічний підйомник ВІПО 28 МАЗ призначений піднімати робітників на висоту до 28 метрів для виробництва будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт. Конструкція підйомника оснащена телескопічною стрілою, з'єднаної з поворотною рамою.
Переваги:
- Телескопічна 6-секційна і стріла (основна стріла+ 5 секції).
- Ланцюгова синхронізація висування секцій.
- Гідравлічні шланги і проводка прокладені в захисних лотках збоку секцій стріли або в електро-гідравлічному барабані.
- Електрогідравлічне керування з місця оператора і з люльки.
- Колона, що забезпечує обертання стріли на 360° без обмежень.
- Х-образні аутригери.
Технічні характеристики
| Модель шасі |
МАЗ-5340 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Вантажопідйомність люльки | 300 кг |
| Робоча висота підйому | 28 м |
| Розмір люльки | 1480×780×1100 мм |
| Електроізоляція люльки | до 1000 В |
| Виліт | 16 м |
| Угол поворота стрелы | 360° |
| Опорный контур | 5,28 × 5,4 м |
| Размеры в транспортном положении, м (длина×ширина×высота) | 8,94×2,55×3,78 м |
Купить автогидроподъемник в Гидролидере — значит убедиться в качественном и длительном функционировании с гарантийным сроком.
Мы предоставляем:
- Бесплатную консультацию ведущих менеджеров компании и помощь в выборе техники.
- Гидравлику, которая работает на результат.
- Качество нашей работы, обязательно делаем проверку гидравлики, делая замеры давления. Чего не делает никто из наших конкурентов.
- Гарантию 12 месяцев от производителя.
- Подтверждение надёжности сертификатами качества.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІПО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Середина Марина |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 26 травня 2026