
Маслостанція HIDROS 24V-4,5kW 3.7CM³ 15L (Електрогідравліка / PowerPack) для двоходових гідроциліндрів
від 36 830 ₴
- В наявності
- Код: 0А-48524
HIDROS 24V-4,5kW 3,7CM³ 15L - ідеальне рішення для двоходових циліндрів від HIDROS
Маслостанція HIDROS 24V-4,5kW 3,7CM³ 15L спроектована для забезпечення ефективної роботи гідравлічних систем із використанням двоходових гідроциліндрів. Модель HHP/D5-4705 оснащена потужним мотором DC 24V/4,5kW та насосом 10С3.7х302, забезпечуючи потужність 4,5 кВт. З вагою 25 кг та ємністю 15 літрів, це компактне та надійне рішення для обслуговування двоходових гідроциліндрів. Функціонує при напрузі 24 В зі швидкістю 2000 об/хв, ідеально відповідаючи вимогам різних гідравлічних програм.
Технічні характеристики маслостанції:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | HHP/D5-4705 |
| Мотор | DC 24V/4,5kW |
| Насос | 10С3.7х302 |
| Потужність | 4.5 кВт |
| Вага | 25 кг |
| Напруга | 24 В |
| Бак | 15 л |
| Швидкість | 2000 об/хв |
Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому ми продаємо гідравліку, якість якої перевірена часом, тисячами задоволених клієнтів та відповідає всім стандартам Європейської якості. Hidros - це товари-аналоги за доступною ціною, таких відомих брендів, як Marzocchi, Casappa, Bosh Rextroth, Vivol. Це завжди про якість та інноваційні рішення, комплекс продуктів для багатьох гідравлічних систем, високу точність і надійність.
Гідролідер є представником компанії Hidros, тому гарантує найкращу ціну, високий сервіс, якість та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть зробити професійний вибір аналогів.
Купити маслостанцію в Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки.
- Гідравліка, яка працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hidros |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Маслостанції |
| Відповідальна особа | Юлія Павленко |
- Ціна: від 36 830 ₴

