
Маслостанція для всіх гідроциліндрів 24 В, 3.0 кВт, 4.2 см3, бак 18 л HYDRO-PACK HPP/D5-0359
23 760 ₴
- В наявності
- Код: 0А-49725
+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Маслостанція під будь-який гідроциліндр Hydro-Pack 24V-3,0kW 4,2CM³ 18L
Міні-маслостанція Hydro-pack HPP/D5-0359 призначена для роботи з різними гідроциліндрами. Вона оснащена електромотором потужністю 3.0 кВт і працює при напрузі 24 В DC, швидкість обертання 3500 об/хв, максимальний робочий тиск до 100 бар. Насос станції має робочий об’єм 4.2 см3/об. Масляний бак об'ємом 18 л виготовлений зі сталі й має циліндричну форму. Пристрій встановлюється в горизонтальному положенні.

Технічні характеристики:
| Потужність електромотора | 3.0 кВт |
| Напруга | 24 В DC |
| Швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Робочий об’єм насоса | 4.2 см3/об |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Об’єм масляного бака | 18 л |
| Тип бака | Циліндричний |
| Матеріал бака | Сталь |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Вага | 18 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hydro-pack |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність масляного бака | 18 л |
| Потужність | 3 кВт |
| Номінальний робочий тиск | 10 МПа |
| Тип | Стаціонарна |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Маслостанції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 760 ₴








